راضیه همراه فرزند چند ماهه اش برای دیدن پدر و مادرش به روستای جهانگیرآباد هند رفته بود که با یک بی احتیاطی به ظاهر کوچک خاطره ای تلخ ساخت.

مرگ دلخراش نوزاد شیرخوار با شارژر موبایل!

امروزه حتی در دورترین روستاها هم گوشی موبایل مورد استفاده قرار میگرد پس طبیعی است که لوازم جانبی آن مثل شارژر به راحتی در دسترس باشد و گاها همین طبیعی بودن موجب نادیده گرفته شدن نکات ایمنی استفاده از آنها می شود و موجب حوادثی تلخ مثل آنچه در این بخش از ایرناک خواهید خواند شود ؛ حادثه ای که جان نوزاد را گرفت.مرگ دلخراش نوزاد با شارژر موبایل! در ایرناک مرگ دلخراش نوزاد با شارژر موبایل! در ایرناک

راضیه همراه فرزند چند ماهه اش برای دیدن پدر و مادرش به روستای جهانگیرآباد هند رفته بود که با یک بی احتیاطی به ظاهر کوچک خاطره ای تلخ ساخت.

شارژر جان نوزاد را گرفت

نوزادی که بخاطر شارژر جان خود را از دست داد

به گزارش " ایندین تایمز " بعد از یک سفر 62 مایلی راضیه به خانه ی پدری اش رسید ؛ گوشی موبایلش را به شارژ زد و دقایقی بعد از شارژ خارج کرد اما فراموش کرد شارژر را از پریز برق خارج کند. فرزندش خواب بود و برای همین راضیه برای آنکه صدا او را از خواب بیدار نکند برای صحبت با تلفن همراهش از اتاق بیرون رفت و بعد از پایان صحبت هایش هم دیگر به اتاقی که فرزندش در آنجا خوابیده بود بازنگشت و با والدینش مشغول انجام کارهای خانه شد ؛ از قرار معلوم در همین میان فرزند راضیه از خواب بیدار شده و سینه خیز خود را به سمت سیم شارژر که هنوز متصل به برق است می رساند و با فرو کردن سیم داخل دهانش دچار برق گرفتگی شده و جان خود را از دست می دهد.

بازدید : 670 بار
مرگ دلخراش نوزاد با شارژر موبایل!
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,520