مدل برزیلی 26 ساله برزیلی به نام " Tales Soares " ساعاتی پیش زمانیکه در حین اجرای نمایش در هفته مد و فشن سائو پائولو بود در طی اتفاقی به پهلوی خود بر روی زمین افتاد که علت آنرا مرگ وی در حین اجرا اعلام نمودند.

مرگ مدل جوان موقع اجرای فشن شو!

مدل برزیلی 26 ساله برزیلی به نام " Tales Soares " ساعاتی پیش زمانیکه در حین اجرای نمایش در هفته مد و فشن سائو پائولو بود در طی اتفاقی به پهلوی خود بر روی زمین افتاد که علت آنرا مرگ وی در حین اجرا اعلام نمودند.مرگ مدل جوان موقع اجرای فشن شو! + عکس در ایرناکمرگ مدل جوان موقع اجرای فشن شو! + عکس در ایرناک

طبق گزارشات انجام شده ، بعد از آنکه وی بر روی پهلو افتاد ، فورا برای احیاء به بیمارستان منتقل شد و متاسفانه تلاش ها بی فایده بود و پزشکان موفق به درمان وی نشدند.

مرگ مدل برزیلی در حین اجرای نمایش

مرگ ناگهانی مدل 26 ساله برزیلی در حین اجرای نمایش مد و فنش هفتگی سائوپائولو

آقای " Tales Soares " در این مراسم در حال نمایش لباس های طراحی شده شرکت " Ocksa " در سائو پائولو بود که افراد حاضر در صحنه بعد از این اتفاق احساس کرده بودند که این اتفاق گویا یکی از برنامه های نمایش می باشد که متاسفانه این گونه نبود و این مدل برزیلی جانش را از دست داد.

با این حال هنوز اطلاعات دقیقی از علت مرگ وی در حین اجرا توسط منبعی مشخص نشده است.

 

مرگ مدل جوان موقع اجرای فشن شو! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 9,530