اخیرا ویدیویی جالب و خنده داری از یک راننده ریشکا هندی منتشر شد که توانست با حواشی و واکنش های مختلفی روبرو شود و یکی از پربازدیدترین های صفحات مجازی شود.

گنجاندن 24 مسافر داخل موتور سه چرخ!

با جستجو در صفحات مجازی یقینا با تصاویر و پست های مختلفی روبرو شده اید که در آنها برخی از رانندگان اقدام به انجام برخی کارهای عجیب و در عین حال هولناکی می کنند که بی شک می تواند میزان درصد احتمال بروز برخی مسائل را بیشتر و بیشتر کند. از مهم ترین آنها می توان به سوار کردن بیش از حد مسافر در وسایل نقلیه مختلف اشاره کرد.گنجاندن 24 مسافر داخل موتور سه چرخ! + عکس در ایرناک گنجاندن 24 مسافر داخل موتور سه چرخ! + عکس در ایرناک

از خطرناک ترین وسایل نقلیه ای که می توان به آن اشاره کرد ، موتور سیکلت ها هستند که حداکثر آن 3 نفر می باشد و برخی موتور سواران برای اینکه بتوانند سریعتر به مقصد برسند ، گاها 5 نفر را بر روی موتورسیکلت سوار می کنند که واقعا تصور آن هم سخت و گیج کننده است. علیرغم موتورسیکلت می توان به اتومبیل ها نیز اشاره کرد که شاید بیش از 10 نفر را به داخل آن منتقل کنند.

گنجاندن 24 مسافر در ریشکا هندی

با این حال اخیرا ویدیویی جالب و خنده داری از یک راننده ریشکا هندی منتشر شد که توانست با حواشی و واکنش های مختلفی روبرو شود و یکی از پربازدیدترین های صفحات مجازی شود. همان گونه که در تصاویر مشاهده می کنید این راننده هندی در ایالت " Telangana " هند در موتور 3 چرخ خود که اصطلاحا " ریشکا " نامیده می شوند ، بیش از 20 نفر مسافر سوار کرده است!

گنجاندن 24 مسافر در ریشکا هندی

این واقعا دردناک است چرا که در میان مسافران هم کودکان و هم بزرگسالان حضور داشتند که پلیس محلی از آنها برخی تصاویر را ثبت کرد که واقعا شوکه کننده بود! آنها با فشار بیش از حد سوار بر ریشکا زرد رنگ شده بودند! با یک تصادف کوچک ممکن بود تمام آنها جانشان را از دست بدهند! این در حالی است که حداکثر 3 یا 4 نفر می توانند سوار بر ریشکا شوند!

گنجاندن 24 مسافر در ریشکا هندی

گنجاندن 24 مسافر در ریشکا هندی

به همین دلیل این تصاویر توانستند با بازتاب زیادی روبرو شوند و بیشترین خواسته مردم از پلیس این بود که بتوانند چنین تخلفاتی ایستادگی کنند تا شاهد اتفاقات تلخ و دردناک نشوند! مسافران این ریشکا حتی از مسافران یک مینی بوس هم بیشتر است!! این واقعا شوکه کننده است!!

بازدید : 1,022 بار
گنجاندن 24 مسافر داخل موتور سه چرخ! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,670