اگر یکسال ناخن هایمان را کوتاه نکنیم چه می شود؟! آیا منجر به ایجاد عفونت های مختلف می شود؟! در پاسخ به سوال شما می توان گفت که در طی یکسال ناخن های شما شکل و فرم خود را از دست خواهد داد.

اگر ناخن های پا را یکسال کوتاه نکنیم چه می شود؟!

یکی از توصیه هایی که بسیار زیادی می تواند آنها را در رسانه های مختلف شاهد بود ، بهداشت و پاکیزگی می باشد که تنها متعلق به یک نفر نیست و همه ما برای داشتن زندگی ای عاری از هر گونه آلودگی می بایست آنرا رعایت کنیم. اما در میان تمام آنها می توان به رشد ناخن ها اشاره کرد که توصیه می شود هر هفته یکبار آنها کوتاه شوند.اگر ناخن های پا را یکسال کوتاه نکنیم چه می شود؟! + عکس در ایرناکاگر ناخن های پا را یکسال کوتاه نکنیم چه می شود؟! + عکس در ایرناک

کوتاه نکردن ناخن های پا

اما اگر یکسال ناخن هایمان را کوتاه نکنیم چه می شود؟! آیا منجر به ایجاد عفونت های مختلف می شود؟! در پاسخ به سوال شما می توان گفت که در طی یکسال ناخن های شما شکل و فرم خود را از دست خواهد داد و می تواند منجر به عفونت های مختلفی شود که شما را وارد آسیب های جبران ناپذیری خواهد کرد.

کوتاه نکردن ناخن های پا

زن جوانی که هنوز نام منتشر نشده است ، اخیرا با درد شدیدی در ناحیه انگشتان پا در یک کلینیک واقع در فلوریدای آمریکا حضور یافت. دکتر " بینح نگوین " بعد از بررسی انگشتان پای این خانم ، با صحنه ای عجیب و شوکه کننده روبرو شد که از قرار معلوم این خانم به مدت یکسال ناخن های پایش را کوتاه نکرده بود.

کوتاه نکردن ناخن های پا

ناخن های او بقدری رشد کرده بود که ناخن انگشت شصت پای او کاملا کج شده بود و دارای ابعاد 4 سانتی متری با 1.5 سانتی متر ضخامت بود که خوشبختانه پزشک جوان موفق به درمان شد و آنها را با موفقیت کوتاه کرد. اما پزشک اعلام کرد که گویا این زن به عفونت قارچی شدیدی مبتلا شده بود که آنها بسیار شایع نیستند و به راحتی قابل درمان می باشند.

کوتاه نکردن ناخن های پا

سرانجام کوتاه نکردن ناخن های پا

برای عدم مبتلا به بیماری های عفونی می بایست از کفش های مناسب و هم اندازه پایتان استفاده کنید و هر چند مدت یکبار پاهایتان را از کفش خارج کنید. هم اکنون حال این خانم بهبود یافته است و اما شکل و فرم ناخن های او تغییر کرده که به گفته پزشک به رشد عادی خود بازخواهد گشت.

اگر ناخن های پا را یکسال کوتاه نکنیم چه می شود؟! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,360