این نقاشی ها طراحی بی نظیر و فوق العاده ای دارد که توسط یک آرایشگر خلاق به طور بسیار عالی طراحی شده است.

خلاقیت و هنرمندی آرایشگر چینی با موهای مشتریانش

گاهی افراد در یک شغل ثابت می کنند که در رشته های دیگر هم توانایی های قابل توجه یا حتی بسیار تخصصی تر از حد انتظار دارند ، با تصاویری که در این بخش از سرگرمی ایرناک مشاهده می کنید احتمالا متوجه منظور مطلب شده اید اما احتمالا نه به طور کامل چون شاید مثل تمام کاربران فضای مجازی که این تصاویر را دیده و نظرات خود را مطرح کرده اند تصور می کنید تصاویر نقاشی هایی هستند که با زغال روی کاغذ پیاده شده اند اما چنین نیست.نقاشی آرایشگر چینی با موهای مشتریانش! + عکس در ایرناکنقاشی آرایشگر چینی با موهای مشتریانش! + عکس در ایرناک

آن ها در واقع نقاشی هستند ولی نه نقاشی معمولی بلکه نقاشی های مویی و آن ها توسط یک هنرمند نه هنرمند رشته نقاشی بلکه یک آرایشگر ماهر ساخته شده اند."آلن چن" که به عنوان یک آرایشگر در سالن تخصصی مو در " چانگوان" چین کار می کند ، اخیرا در کشور خود به یکی از شخصیت های مشهور در فضای مجازی تبدیل شده است و این شهرت به دلیل نقاشی هایی است که در این بخش جالب ایرناک مشاهده می کنید.

نقاشی های آرایشگر خلاق

خلاقیت های فوق العاده و بی نظیر آقای آرایشگر

"آلن " در مورد کارش به شبکه بی اس گفته که او معمولا با جستجوی آنلاین ، ایده این خلاقیت را آغاز کرده و پس از آن که یک تصویر را پیدا کرد که ارزش خلق دوباره را داشت دست به کار شد و کیسه ای پر از قطعات کوچک مو باقی مانده از مشتریان خود جمع کرده و کارش را شروع کرد ؛ او که آن ها را روی بوم محبوب خود ، کف سالن موهایش پهن کند ابتدا با تشریح طرح ها و سپس با پر کردن آن ها ادامه می دهد ، طی این روند مقدار موی مورد نیاز برای طرح خود را تنظیم می کند تا سایه و توهم عمق را ایجاد کند که برای تمام این مراحل از دست هایش به عنوان ابزار اصلی استفاده می کند.

آخرین شاهکار او ، نمایش داستان عاشقانه سه پادشاهی لیو Bei ، گوان یو و ژانگ فی به طور انبوه در Weibo ، و ویدیوهایی است از این آرایشگر جوان به دقت در مرتب کردن مو برای ایجاد سه شخصیت به اشتراک گذاشته شده است.

نقاشی های بسیار عالی آقای آرایشگر با مو

نقاشی هایی که با مو توسط آرایشگر خلاق طراحی شده است

اثر سه نقاشی سه پادشاه که به عقیده ی خودش یکی از پیچیده ترین کارهای او بود 6 ساعت زمان برد ولی دیگر تابلوهایش چیزی در حدود 2 الی 4 ساعت وقت نیاز داشتند تا تبدیل به یک اثر هنری شود. "آلن" که در مورد نحوه شروع کارش با نقاشی مو صحبت می کرد ، گفت که او فقط به دنبال راه هایی برای بیان خلاقیت خود بوده و از هنر نقاشی ماسه ای الهام گرفته است.

نقاشی آرایشگر چینی با موهای مشتریانش! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,140