حقیقتی که بارها و بارها توسط پزشکان هشدار داده شده است اما آنگونه که باید به آن توجهی نمیشود تا در نهایت مشکلی که دختر جوانی که تصاویرش را در بخش سرگرمی ایرناک مشاهده می کنید حاصل می شود.

بلایی که نور گوشی موبایل سر چشمان دختر جوان آورد

استفاده از گوشی موبایل و تلفن همراه در مدلهای جدید که دارای صفحات بزرگتری هستند یکی از عواملی است که سلامت چشمان کاربران را به خطر می اندازد ، حقیقتی که بارها و بارها توسط پزشکان هشدار داده شده است اما آنگونه که باید به آن توجهی نمیشود تا در نهایت مشکلی که دختر جوانی که تصاویرش را در بخش سرگرمی ایرناک مشاهده می کنید حاصل می شود.نور گوشی موبایل چشمان دختر جوان را پخت! + تصاویر در ایرناکنور گوشی موبایل چشمان دختر جوان را پخت! + تصاویر در ایرناک

آسیب به چشم با نور گوشی موبایل

آسیب به چشمان دختر جوان با نور گوشی موبایل

دختر جوان : نور گوشی موبایل چشمانم را پخت !

دختر جوانی ادعا کرده است ، بعد از اینکه او به مدت دو سال از بیشترین میزان روشنایی تلفن همراه استفاده کرده ، باعث ایجاد 500 حفره درون چشمش شده است. و پزشکان به او گفته اند که بیناییش به طور دائمی آسیب دیده است. این زن 25 ساله ، به نام " چن" که منشی نیز است ، ادعا می کند که تلفن همراه چشمانش را مانند یک مایکروویو پخته است.

پزشکانی که "چن" را درمان کردند ، گفتند این دستگاه نور را 625 لومن منتشر کرده است ، که بیش از دو برابر سطح توصیه شده یعنی 300 لومن ، می باشد ؛ او به مدت 2 سال هر گاه که بیرون میرفته و دید درست نداشته است ، روشنایی تلفن همراهش را به بیشترین حد افزایش می داده است.

بلای وحشناک با نور گوشی موبایل

دختر جوانی که نور گوشی موبایل چشمانش را پخت

چشمان او به یک باره درد گرفته و در نهایت خون ریزی کرده است.

به بیمارستان مراجعه می کند و پزشکان در گوشه چشم چپ او لخته ای از خون پیدا می کنند و چشمانش به طور دائم آسیب می بیند.اوضاع چشم راست او وخیم تر بود و پزشکان حدود 500 سوراخ روی آن پیدا کردند . " چن" تحت درمان استروئیدی قرار گرفت تا مشکل حل شود ، که معاینات اخیر علائم بهبودی را پس از سه روز نشان می دهد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، قرار گرفتن چشم در نور 600 لومن ، حتی به مدت دو ساعت "باعث اثر مشابهی ، مانند پخته شدن در مایکروویو خواهد شد". طبق آنچه بارها پیش ازاین در ایرناک گفته شده است پزشکان توصیه می کنند که هنگام استفاده از تلفن در شب ، نور را در اتاق خاموش نکنید.

خونریزی چشم دختر جوان

خونریزی چشم دختر جوان با نور گوشی موبایل

مدل گوشی "چن" همچنان نامشخص است ، اثبات شده است که سطح شدید نور "آبی" از گوشی های مدرن موجب آسیب به شبکیه می شود.گوشی های اپل یک گزینه دارند که می توان به طور خودکار وضعیت نور را به یک مدل کم آسیب تر تبدیل کرد و کاربران سامسونگ می توانند نور مورد نظرشان را تغییر دهند.

نور گوشی موبایل چشمان دختر جوان را پخت! + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,710