این ساندویچ واقعا خوشمزه می باشد و اما خوردن آن مرگبار!! علت مرگبار بودن این برگر وزن 1.5 کیلوگرمی به همراه 12000 کالری می باشد که این آمار و ارقام 5 برابر یک برگر ساده است!

چالش خوردن 10 تا برگر ، اگه مُردین سنگ قبر از ما!

این روزها شاهد چالش های متفاوتی در رسانه های مجازی هستیم که گاها علیرغم وحشتناک بودنشان، با طرفداران زیادی روبرو می شوند و می توانند بسیار شناخته شوند. اما اکثر چالش هایی که طراحی می شوند، کمی سخت و دشوار هستند و احتمال ریسک کردن در آنها کم و بیش زیاد است و می تواند منجر به برخی مسائل شود.چالش خوردن 10 تا برگر ، اگه مُردین سنگ قبر از ما! + عکس در ایرناک چالش خوردن 10 تا برگر ، اگه مُردین سنگ قبر از ما! + عکس در ایرناک

چالش خوردن 10 تا برگر ، اگه مُردین سنگ قبر از ما! + عکس در ایرناک

اما یک ساندویچی در کانتی دورام انگلستان اخیرا مغازه خود را مجددا بازگشایی کرد و این در حالی بود که در سال اخیر به دلیل آتش سوزی مغازه اش را تعمیر نکرده بود. " George Pub and Grill " گویا برای اینکه بتواند مشتریانی را به مغازه خود جذب کند، چالش جدید و شوکه کننده را اجرا کرد که با واکنش های مختلفی روبرو شد.

چالش خوردن 10 تا برگر ، اگه مُردین سنگ قبر از ما! + عکس در ایرناک

این غذا 28.95 پوند می باشد که نام آن بیگ بن شماره 10 است که متشکل شده از 10 برگر مزه دار شده و پنیر است که هر لایه با لایه گوشت مزه دار شده جدا شده بود. توصیف این ساندویچ واقعا خوشمزه می باشد و اما خوردن آن مرگبار!! علت مرگبار بودن این برگر وزن 1.5 کیلوگرمی به همراه 12000 کالری می باشد که این آمار و ارقام 5 برابر یک برگر ساده است!

چالش خوردن 10 تا برگر ، اگه مُردین سنگ قبر از ما! + عکس در ایرناک

خوردن این میزان کالری و گوشت ممکن است منجر به مرگ شخص شود و به همین دلیل مالک این فست فودی، متعهد شد که 500 پوند هزینه سنگ قبر را به افرادی که بیگ بن شماره 10 را خورده باشند و سپس جانشان را از دست داده باشند، اختصاص خواهد داد.

به هر حال آقای کایل گیبسون وارد این چالش شد و این برگر بزرگ را تنها در 21 دقیقه و 56 ثانیه بخورد و این برگر را واقعا خوشمزه و بسیار با کیفیت خواند که خوردن آن بسیار لذت بخش است.

بازدید : 98 بار
چالش خوردن 10 تا برگر ، اگه مُردین سنگ قبر از ما! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,020