شاهدان و مال باختگان هر بار که پلیس برای بررسی گزارش سرقت در محل حاضر می شد به اولین چیزی که اشاره می کردند برجای ماندن پوست بادام زمینی بود که گمان میشود برای اطمینان از خالی بودن خانه ها استفاده می شده است.

سرقت از خانه ها با کمک بادام زمینی

پلیس آمریکا در تلاش است تا سارقان منازل آلبوکرک که به راحتی و در روز روشن اموال مردم را از خانه شان به سرقت می برند دستگیر کند ؛ رد پای جالبی که در تمامی سرقت های منازل برجای مانده است پوست بادام زمینی است که جزئیات و دلیل وجود این پوست ها در محل سرقت را در ادامه این بخش از سرگرمی ایرناک خواهید خواند.سرقت جالب از منازل با کمک بادام زمینی! + عکس در ایرناکسرقت جالب از منازل با کمک بادام زمینی! + عکس در ایرناک

شاهدان و مال باختگان هر بار که پلیس برای بررسی گزارش سرقت در محل حاضر می شد به اولین چیزی که اشاره می کردند برجای ماندن پوست بادام زمینی بود که گمان میشود برای اطمینان از خالی بودن خانه ها استفاده می شده است.

یکی از شهروندان به نام "جوئی اسلنگ " می گوید : چند روز پیش مقدار زیادی پول و جواهرات از خانه ی یکی از همسایگان ما به سرقت رفت و در حالیکه با حضور پلیس در حال بررسی خانه بودیم تا ردی از سارقین پیدا کنیم متوجه شدیم که مقداری پوست خرد شده بادام زمینی جلوی درب خانه ریخته شده است که در نوع خود عجیب بود چون تمام اعضای خانواده ی همسایه ما به بادام زمینی حساسیت دارند و هرگز از آن و کره ی بادام زمینی استفاده نمیکنند برای همین به این مورد مشکوک شدیم تا اینکه چند روز بعد سرقتی با همین رد پای مشابه را در اخبار دیدیم پس متوجه شدیم که این روشی است برای سارقان تا بتوانند در نبود صاحب خانه به راحتی کارخود را انجام دهند.

روش عجیب برای دزدی از خانه ها

دزدی حرفه ای از خانه ها با روشی عجیب

روش انها اینگونه بوده است که از قبل یعنی شب قبل از سرقت بادام زمینی های پوست دار را مقابل هر دو درب خروجی یعنی درب جلو و پشتی خانه ی مورد نظرشان می ریخته و صبح روز بعد آنها را بررسی میکردند . اگر بادام زمینی ها خرد شده بود یعنی اهالی خانه به بیرون رفته اند و کسی در خانه نیست پس به راحتی می توانند وارد شده و اموال را به سرقت ببرند ؛ البته که آنها علامت های دیگری برای اطمینان از خالی بودن خانه داشته اند که به این راحتی توانسته اند چندین خانه را مورد دستبرد قرار دهند.

سرقت جالب از منازل با کمک بادام زمینی! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 2,110