این دو خواهر با نام های " ایریس " و " آبیس " دو گربه بازیگوش سفید رنگی می باشند که با ناهمرنگی عنبیه متولد شده اند و این روزها صفحه مجازی آنها دارای بیش از 200 هزار فالوور می باشد!

گربه های سلبریتی اینستا با چشم های دو رنگ!

این روزها یکی چیزهایی که زمان زیادی را صرف آنها می کنیم ، متعلق به صفحات مجازی است که شاید روزانه حتی بیش از چندین ساعت زمان صرف آنها کنیم که طبیعتا می تواند در آگاهی و اطلاعات ما موثر باشند. در میان تمام پست های تصویری و ویدیویی که در صفحات مجازی اعم از اینستاگرام وجود دارند ، می توان به تجمل گرایی ، کارهای عجیب و غریب ، طبخ غذاهای مختلف و... اشاره کرد.گربه های سلبریتی اینستا با چشم های دو رنگ! + عکس در ایرناک گربه های سلبریتی اینستا با چشم های دو رنگ! + عکس در ایرناک

با این حال علیرغم زمینه هایی که در بالا گفته شد ، برخی نیز هستند که از حیوانات خانگی خود برخی تصاویر و پست ها را به اشتراک می گذارند و می توانند محبوبیت پیدا کنند. چنین صفحاتی را شاید چندین بار مشاهده کرده باشید ، اما ما قصد داریم در ادامه شما را با دو خواهر دوقلو گربه آشنا سازیم که این روزها یکی از سلبریتی های صفحات مجازی هستند!

این دو خواهر با نام های " ایریس " و " آبیس " دو گربه بازیگوش سفید رنگی می باشند که با ناهمرنگی عنبیه متولد شده اند و این روزها صفحه مجازی آنها دارای بیش از 200 هزار فالوور می باشد! چشمان دو رنگ از آنها یک سلبریتی معروف و جذاب ساخته است!

گربه های سلبریتی اینستا با چشم های دو رنگ!

اما کاربران زیادی این دو گربه را شبیه به هنرمند و خواننده انگلیسی به نام دیوید بویی می دانند که این خواننده نیز دارای چشمان دو رنگ بود و در سال 2016 میلادی به دلیل سرطان جان خود را از دست داد. اما این روز ها این دو گربه در روسیه کنار مالک جوان 34 خود به نام " پاول دیاگیلف " زندگی لوکس و مجهزی دارند!

گربه های سلبریتی اینستا با چشم های دو رنگ!

گربه های سلبریتی اینستا با چشم های دو رنگ!

او این روزها صفحه مجازی این دو خواهر را در حال مدیریت می باشد و هر چند مدت یکبار برخی تصاویر جالب و دیدنی از گربه های دوقلو خود به اشتراک می گذارد که یکی از اهداف او این است که بتواند گربه های خود را تبدیل به یک سلبریتی کند!

بازدید : 1,286 بار
گربه های سلبریتی اینستا با چشم های دو رنگ! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 9,030