روستای مدیوال درلااسکولا یکی از بهترین روستاهای قرون وسطایی است که از آن زمان تا به حال خانه ها و برج هایش هیچ تغییری نکرده است و مردم معتقدند زمان در آن جا متوقف شده است.

روستایی جالب در ایتالیا که برخی معتقدند زمان در آن متوقف شده است

صنعت گردشگری یکی از راه های کسب در آمد برای هر کشوری است بنابراین اگر هر کشور از راه های درست توریست جذب کند به اقتصاد کشورش خیلی کمک می کند ؛ ایتالیا بازدیدکنندگان بسیاری را در سراسر سال جذب می کند.روستایی که زمان در آن متوقف شده است! + تصاویر در ایرناکروستایی که زمان در آن متوقف شده است! + تصاویر در ایرناک

بسیاری از شهرها و شهرک های این کشور مقصد گردشگری هستند با این حال ، مکان هایی وجود دارند که مسیر اصلی نیستند ، اما با این وجود جذاب هستند درست مثل روستای مدیوال درلااسکولا که با نام روستای بدون زمان در میان برخی شهرت دارد .

روستای بدون زمان در ایتالیا

روستایی که به نام روستای بدون زمان مشهور است

از بولونیا ، شمال ایتالیا ، یک مسیر انحرافی کوچک حدود 40 مایل ، داشته تا خود را در روستای ویمشیکال در لااسکولا ببینید. خانه های عظیمی که قرن ها پیش ساخته شده اند به نظر می رسد که در زمان منجمد شده اند و هیچ تغییری نکرده اند ؛ خانه هایی با معماری و ظاهری بسیار قدیمی که همین نما باعث می شود وقتی به آنجا می روید احساس کنید زمان در آنجا حرکت نمیکند و مردم در همان قرون گذشته باقی مانده اند.

روستای عجیب در ایتالیا

برج های بزرگ در لا اسکولا

چنانچه در این بخش از سرگرمی ایرناک می خوانید و تصاویر را مشاهده می کنید بروگو لا اسکولا یکی از بهترین روستاهای قرون وسطایی است. واژه اسکولا از کلمه آلمانی یا واژه یونانی اسکالت مشتق شده است که به معنای برج دیده بانی ، ایست بازرسی یا دیده بانی است. پایگاه نظامی بوده بنابراین جای تعجب نیست که برج های خیلی زیادی در لا اسکولا وجود دارد.

این روستا در اواخر قرن سیزدهم شکل گرفت. زمانی که اقتصاد توسعه پیدا کرد و جمعیت زیاد شد تعداد زیادی ازآنها تلاش کردند تا برج های قدیمی و سنگ تراش ها را به خانه ها تبدیل کنند.

روستایی که زمان در آن متوقف شده

بروگو لا اسکولا یکی از بهترین روستاهای قرون وسطایی

در آن زمان علائم جاده ای بسیاری در این روستا وجود داشت . لااسکولا در دره های اطراف برج ها جای گرفته است. این روستا شبیه یک فیلم سینمایی یا داستان پریان به نظر می رسد و در آن احساسی شبیه شوالیه سوار بر اسب یا یک شاهزاده خانم قرون وسطایی که در هر لحظه در خیابان های ظاهر خواهد شد را دارد . شکل ظاهری و سبک زندگی در آن درست تعریف جمله ای است که در توصیف این روستا به کار رفته است یعنی " اینجا روستایی است که زمان در آن متوقف شده است"

روستایی که زمان در آن متوقف شده است! + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,440