در یکی از باغ وحش های چین پسر جوانی که کنار قفس ببر سفیدی ایستاده بود، ناگهان مورد حمله این حیوان قرار گرفت اما جان سالم به در برد.

در یکی از باغ وحش های چین ، پسر جوانی مورد حمله ببر سفید قرار گرفت اما جان سالم به در برد.شکار ناموفق پسر جوان توسط ببر سفید + فیلم در ایرناک شکار ناموفق پسر جوان توسط ببر سفید + فیلم در ایرناک

پسر جوانی در باغ وحشی در چین ، کنار قفس ببر سفیدی ایستاده بود که مورد حمله این حیوان واقع شد. ببر سفید هوشیارانه ، به سمت این بازدیدکننده آمد  به طوریکه او متوجه حضورش نشود و درست زمانی که پسر جوان رویش را برگردانده و نگاهش کرد ، در اقدامی سریع به سمت او حمله ور شد که حایل شیشه ای میان آنها جانش را نجات داد. 

البته به نظر می رسد این پسر جوان به طور عمدی کنار قفس این ببر درنده ایستاده است تا آن را بیازماید یا شاید هم قصد شیطنت و تفریح داشته است. به هر حال آنچه آشکار است این که حمله ناگهانی این حیوان آن هم به این شیوه بسیار وحشتناک است به طوریکه فریاد زدن ناخودآگاه ، اولین واکنش هر بیننده ای پس از مشاهده این صحنه است.

ویدئوی این صحنه دلهره آور را در ادامه مشاهده می کنید. 

بازدید : 6,005 بار
شکار ناموفق پسر جوان توسط ببر سفید + فیلم
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,730