برای اولین بار فردی از میان مردم وارد هواپیمای شخصی لوکس ولادیمر پوتین شد و توانست امکانات شگفت انگیز آن را از توالت طلایی تا صندلی های چرم فوق العاده را از نزدیک ببیند.

هواپیمای لوکس و لاکچری ولادیمر پوتین

داخل هواپیمای خیر کننده 390 میلیون پوندی ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه را می بینید که تصاویرش بعد از انتشار در فضای مجازی بازدید بالایی داشت .در میان تمام زرق و برق و تجملاتی که داخل این هواپیما وجود دارد ، داخل آن باشگاه ورزشی ، میز بار و حتی یک توالت با روکش طلایی وجود دارد.این فیلم توسط نوجوانی بیمار گرفته و برای اولین بار منتشر شد که تصاویر و جزئیات آن را در این بخش از سرگرمی ایرناک مشاهده می کنید.عکسهای هواپیمای لوکس و لاکچری ولادیمر پوتین! در ایرناکعکسهای هواپیمای لوکس و لاکچری ولادیمر پوتین! در ایرناک

داخل هواپیما ولادیمر پوتین

طبق گزارشات رئیس جمهور روسیه از این هواپیمای لوکس به عنوان تور خصوصی برای سفر به کشورهای خارجی و بازدیدها استفاده می کند.ارسلان از یک اختلال نقص ایمنی نادر رنج می برد که منجر به رشد تومورهای درون بدنش می شد ، او تنها فرد در روسیه است که مبتلا به این بیماری است ؛ او اجازه پیدا کرد تا وارد این هواپیمای لوکس شود و پوتین به او یک دوربین فیلمبرداری هدیه داد تا از هواپیما -Ilyushin 96 - 300 فیلم برداری کنداما این پسر اجازه نداشت که برخی از قسمت های "محرمانه" هواپیما را فیلم بگیرد پوتین در طول این دیدار آنجا نبود - اما در عوض با ارسلان تلفنی از کرملین صحبت کرد.

هواپیمای لاکچری ولادیمر پوتین

داخل هواپیمای ولادیمر پوتین

به پسر اجازه داده شد تا در جایگاه کاپیتان در کاکپیت خلبان بنشیند و اتاق کنفرانس را ببیند جایی که پوتین از طریق آسمان ، روسیه را کنترل می کند.در ابتدا این نوجوان 15 ساله ، اتاق نشیمن و اتاق خواب مجلل داخل هواپیما را نشان داد. فضای دکوراسیون داخلی سبک نئوکلاسیک و میز کنفرانس بزرگ طلایی است که توسط صندلی های چرمی کرم پوشیده شده است.

اعتقاد بر این است که پوتین بیش از همه مسئولان روس در ارتفاعات بوده است و به همین دلیل هواپیمایی با این تجهیزات و امکانات فوق العاده برای او اماده شده است.

هواپیمای لوکس پوتین

تصاویری از داخل هواپیمای بسیار فوق العاده پوتین

ارسلان گفت : " این هواپیمای فوق سری است - این افتخاری برای من است که در آن باشم."مامان 36 ساله که پسرش را در این سفر همراهی می کرد افزود : " این یک معجزه واقعی است."ارسلان رویای خود را پس از دیدن فیلمش توسط پوتین که برای خیریه ساخته بود محقق کرد این پسر نوجوان همچنین نشان داده که چگونه بازرسی های پیش از پرواز در بخش مهم فرودگاه مسکو انجام می شود.

تصاویر داخل هواپیمای پوتین

داخل هواپیما ولادیمر پوتین

ماموران امنیتی یک دستگاه تقلبی به او دادند تا مواد منفجره را حمل کند و از او خواستند تا آن را در یک مخروط پنهان کند ، یک سگ آموزش دیده با موفقیت این مورد را بو کشید. او در مورد آزمایش ها پزشکی که خلبانان باید قبل از پرواز رئیس جمهور روسیه انجام دهند ، گفته است .این سفر توسط رویای روسیه ترتیب داده شد که هدف آن محقق کردن رویاهای کودکان با شرایط خطرناک است.

تصاویر زیبا و دیدنی داخل هواپیما پوتین

داخل هواپیما لوکس و لاکچری ولادیمر پوتین

او گفت از رئیس جمهور بسیار سپاس گذارم " زمانی که کودکان بیمار می شوند … پیدا کردن زمان ، پول و قدرت برای شادی آنها آسان نیست." اما شادی به اندازه درمان مهم است ، روحیه را بهبود می هد و افراد را تشویق می کند که به جلو حرکت کنید."ارسلان به عنوان "رویای او" پس از دیدن فیلمی که پسر برای یک رویداد خیریه ساخته بود ، پذیرفته شد.

عکسهای هواپیمای لوکس و لاکچری ولادیمر پوتین!
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,790