به معنای واقعی کلمه این نوع پیله ها واقعا جذاب و براق هستند که گاها دارای طولی بیش از 75 میلیمتر خواهند داشت که به دلیل شکل و فرمی که دارند، هر شخصی نمی تواند آنها را بیابد اما اغلب آنها به دام شکارچیان می افتند.

تا حالا پیله های طلایی دیده بودید!؟

پیله ها که محلی برای رشد پروانه ها می باشند ، منبع غنی از پروتئین ها می باشند که در برخی از کشورها به قیمت بالایی خریداری و خورده می شوند. با این حال پیله های متنوعی وجود دارند که رنگ و مدل هر یک از آنها نشان دهنده نوع پروانه ای می باشد که تا مدتی بعد از آن خارج خواهد شد.تا حالا پیله طلایی دیده بودید!؟ + عکس در ایرناک تا حالا پیله طلایی دیده بودید!؟ + عکس در ایرناک

پیله های نادر و کمیاب طلایی رنگ

در میان گران قیمت ترین پیله هایی که ممکن است در طبیعت به سختی مشاهده شوند ، " Mechanitis polymnia " می باشند که بسیار خاص و منحصر بفرد هستند چرا که رنگ و شکل این پیله ها همانند یک تکه طلای روشن و براق است که بیشتر در جنگل های آمریکای مرکزی و جنوبی آمریکا زندگی می کنند.

پیله های نادر و کمیاب طلایی رنگ

پیله های نادر و کمیاب طلایی رنگ

به معنای واقعی کلمه این نوع پیله ها واقعا جذاب و براق هستند که گاها دارای طولی بیش از 75 میلیمتر خواهند داشت که به دلیل شکل و فرمی که دارند ، هر شخصی نمی تواند آنها را بیابد اما اغلب آنها به دام شکارچیان می افتند و با این حال این فرم پیله یک نوع مکانیسم دفاعی و استتار آنها در برابر دشمنانشان می باشد.

پیله های نادر و کمیاب طلایی رنگ

با این حال زمانیکه پرندگان و حیوانات می خواهند به آنها حمله کنند ، ابتدا چهره انعکاس شده خود را بر روی صورت آنها مشاهده می کنند و این دلیلی بر دوری از این پیله براق می باشد! همان گونه که مشاهده می کنید ، پروانه خارج شده از این پیله طلایی رنگ نیز همانند پیله اش بسیار زیبا و جذاب است.

بازدید : 1,198 بار
تا حالا پیله طلایی دیده بودید!؟ + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 8,620