کوه فانجینگ یا فانجینگشان ( به زبان چینی ها ) یکی از جاذبه های گردشگری پر مخاطب چینی است که دارای ارتفاع 2500 متری می باشد و در سال 2018 میلاد به عنوان میراث جهانی یونسکو معرفی شد.

دیدنی ها و جاذبه گردشگری کوه فانجینگ در چین

یکی از جاذبه های گردشگری که این روزها دارای طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی در سرتاسر جهان هستند ، کوه ها می باشند که بی شک جزء پرمخاطب ترین مجموعه های گردشگری در سطح جهان می باشد که سالانه تعداد زیادی از گردشگران برای گردش و تفریح در این مناطق گردشگری حضور پیدا می کنند.کوه فانجینگ | جاذبه گردشگری کوه فانجینگ در چین در ایرناک کوه فانجینگ | جاذبه گردشگری کوه فانجینگ در چین در ایرناک

Fanjingshan

اما اگر شما نیز عاشق کوهنوردی و گردش در ارتفاع هستید ، شاید تاکنون کوه فانجینگ کشور چین را چندین بار شنیده باشید چرا که یکی از مرتفع ترین و جذاب ترین کوه ها می باشد که دقیقا در جنوب غربی چین واقع شده است.

کوه فانجینگ یا فانجینگشان ( به زبان چینی ها ) یکی از جاذبه های گردشگری پر مخاطب چینی است که دارای ارتفاع 2500 متری می باشد و در سال 2018 میلاد به عنوان میراث جهانی یونسکو معرفی شد.

کوه فانجینگ کجاست؟

علاوه بر زیبایی و جذابیتی که این کوه دارد و سالانه تعدادی از گردشگران را به خود جذب می کند ، دارای دو معبد بودایی نیز می باشد که به همین دلیل یکی از مکان های مقدس برای بودیسم و پیروان این دین می باشد و بین این دو معبد بودایی یک دره باریک وجود دارد.

با این حال رسیدن به کوه فانجینگ کار آسانی نیست برای رسیدن به این کوه از شهر تونگرن ، 90 دقیقه به طول می انجامد.

کوه فانجینگ در ارتفاع 2500 متری

همچنین این کوه موقعیتی مناسب برای رشد و پرورش گیاهان و حیوانات مختلف اعم میمون طلائی گوئیژو و سمندرهای بزرگ چینی می باشد و جالب است بدانید که در این منطقه حدودا بیش از 2000 گونه گیاه و درخت وجود دارد که بسیاری از آنها در سرتاسر چین نایاب هستند و با این حال یکی از بی نظیرترین و جذابترین مناظری است که می توانید از ارتفاع 2500 متری به چین تسلط پیدا کنید.

بازدید : 1,286 بار
کوه فانجینگ | جاذبه گردشگری کوه فانجینگ در چین
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 2,550