این مطلب از سایت ایرناک اختصاص دارد به شخصیت شناسی از روی طول انگشتان دست و روانشناسی شکل انگشتان دست ، از شما همراهان همیشگی مجله ایرناک دعوت می کنیم همچنان ما را همراهی کنید. 

پیش از این چه کسی فکر می کرد بتوانید بر اساس طول انگشتان دست تان ، خودتان را بیش تر بشناسید؟فال اندازه انگشتان دست در ایرناکفال اندازه انگشتان دست در ایرناک

فال اندازه انگشتان دست در ایرناک

در شکل بالا ، سه دست مختلف می بینید که با حروف انگلیسی A ، B و C نشان داده شده اند. در هر یک از این سه دست ، طول انگشتان انگشتری ، وسط و اشاره با هم متفاوت هستند (یا گاهی اوقات برابر نیز هستند). دست چپ تان را بالا بگیرید و ببینید کدام یک از این دست ها بیش تر شبیه دستان شما است ، و از روی آن شخصیت تان بشناسید.

 

A ) شخصیت جذاب ولی واقع بین و عمل گرا

این شخصیت من است! آدم هایی که انگشت انگشتری شان از انگشت اشاره شان بلندتر است ، بدون مبالغه ، جذاب و اغواکننده هستند. افرادی از این دست به راحتی در هر شرایطی می توانند دیگران را با حرف های شان قانع کنند. به علاوه ، آنها پرخاش گر و در حل مشکلات جزء بهترین ها هستند. آنها به شکل باورنکردنی مهربان هستند و اغلب می توانند دانشمند ، مهندس و سرباز باشند؛ و استاد حل جدول کلمات متقاطع نیز هستند.

 

B ) با اعتماد به نفس و آچار فرانسه

آدم هایی که انگشتر انگشتری شان از انگشت اشاره شان کوتاه تر است ، با اعتماد به نفس و آچار فرانسه هستند. آنها عاشق تنهایی هستند تا بتوانند کارهای مورد نیازشان را به صورت کامل انجام دهند ، البته این عشق به تنهایی لزوما به معنی درون گرا بودن شان نیست. آنها به شدت هدف محور هستند و دوست ندارند کسی مزاحم شان شود. آنها از آن چه هستند راضی اند ولی اغلب تشنه ی بیش تر از این ها نیز هستند.

 

C ) طرفدار صلح

این دسته از افراد عاشق صلح هستند و از بروز هرگونه اختلاف و کشمکشی جلوگیری می کنند. آدم هایی که طول انگشتان انگشتری و اشاره شان با هم برابر است ، زندگی سازمان یافته ای دارند و هیچ چیز را به اندازه ی داشتن روابط مثبت با دیگران دوست ندارند. آنها به ارتباطات شان وفادار ، حساس و دوستان مهربانی هستند ، ولی مواظب باشید : این افراد دارای هسته ی آتشینی هستند که نباید در فعالیت های روزانه ی عادی آن را سرکوب کنند ، که اگر آزاد شود می تواند بسیار خطرناک باشد. آنها طرفدار صلح هستند ، ولی لطفا در تضاد با منافع شان قرار نگیرید.

برگرفته از آلامتو

فال اندازه انگشتان دست
3.8
out of
5
(
4
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 8,460