شما می توانید با شناخت فلز ماه تولد اطرافیانتان با رازهای درونی آنها باخبر شوید. اگرعلاقه مند به فال و طالع بینی هستید با این بخش از ایرناک همراه باشید.

فلز و عنصر ماه تولد شما چیست؟

متولدین هر ماه ویژگی و خصوصیات اخلاقی ویژه ای دارند . یکی از راه های شناختن ویژگی اخلاقی متولدین ماه ها ، دانستن فلز ماه تولد افراد است . شما می توانید با شناخت فلز ماه تولد اطرافیانتان با رازهای درونی آنها باخبر شوید. اگرعلاقه مند به فال و طالع بینی هستید با این بخش از ایرناک همراه باشید تا با دانستن فلز ماه تولدتان ، خصوصیت شخصیتتان که در وجود خود نهفته است را بشناسید.فلز و عنصر ماه تولد شما چیست؟ + ویژگی شخصیتی در ایرناک فلز و عنصر ماه تولد شما چیست؟ + ویژگی شخصیتی در ایرناک

فلز متولدین ماه فروردین : آهن

فلز متولدین فروردین آهن است . این افراد بسیار قدرتمند و در زندگی بسیار موفق هستند زیرا انرژی و اشتیاق روانی انها راه را برای دستیابی به موفقیتی که در ذهن می پرورانند ، روشن می کند. آنها دیگران را به سمت اهداف رویایی هدایت می کنند .

متولدین فروردین به مال اندوزی اهمیت نمی دهند اما وقتی شروع به این کار نمایند با سرعت زیاد در این راه پیشرفت می کنند و مال بسیار جمع آوری می کنند . آنها بسیار دست و دلباز هستند و حتی زمان فقر نیز در صورت احتیاج دیگران ، پول ٬ زمان و حتی لباس خود را در اختیارشان قرار می دهند.

 عنصر متولدین هر ماه

عنصر و فلز ماه تولد فروردین

فلز متولدین ماه اردیبهشت : مس

مس نام فلز متولدین اردیبهشت ماه است که رسانای برق و گرماست و پس از گذشت چندین سال باز هم درخشنده باقی می ماند. این افراد لجوج و یک دنده و بسیاری از مواقع بسیار صبورند .

آنها افراد بسیار قدرتمندی هستند که توانایی جابجا کردن کوه را دارند و در خانواده نیز بسیار دوست دارند نقش حاکم ورئیس خانواده را داشته باشند و همیشه هدف اصلی آنها در زندگی حفظ آرامش و به دست آوردن آن است.

فلز متولدین ماه خرداد : جیوه

فلز متولدین خرداد ماه جیوه است که در آنها تمایلات دوگانه ای را ایجاد می کند . این تمایلات در متولدین خرداد وجود دارد مگر اینکه خود آنها جلوی این کارها را بگیرند ، متولدین این ماه همواره در پی هدفی هستند اما مشکل اساسی آنها نشناختن هدف است .

تخیل متولدین خرداد بسیار بالاست و به سبب همین تخیلات قوی اهداف زیادی را در ذهن دارند و ذهن آنها همیشه درگیر است بنابراین بیش از دیگران به استراحت احتیاج دارند.

فلز متولدین ماه تیر : نقره

نقره فلز متولدین مرداد است که خصوصیات ارزشمند فراوانی دارد . متولدین تیرماه به نیاز دیگر افراد به دلیل مهربانی ذاتیشان توجه می کنند و درصدد کمک به دیگران هستند اما منتظر می ماند تا فرد دیگری ابتدا به او کمک کند زیرا ترجیح می دهد پول و وقت خود را صرف چیز دیگری کند.

فلز متولدین ماه ها

عنصر و فلز ماه تولد تیر

فلز متولدین ماه مرداد : طلا

فلز متولد مرداد طلا است . متولدین این ماه بسیار ولخرجند و حتی در صورت داشتن پول اندک آن را خرج زیبایی ظاهر خود می کنند و خرید و خرج کردن را به یکی از تفریحات خود تبدیل می کنند . این افراد بسیار خوش پوش هستند و در دوستی بسیار وفادارند ، این افراد حتی در وقت دشمنی نیز فردی قدرتمند و آدم منصف هستند.

فلز متولدین ماه شهریور : جیوه

فلز متولدین شهریور جیوه است . متولدین این ماه اگر چه ظاهری سرد دارند اما مانند فلز ماه تولدشان در اثر عواطف اطرافیان ذوب می شوند . این افراد بسیار صادق و قابل اعتمادند اما اگر نخواهند کاری را برای دیگران انجام دهند به این علت که در هنرپیشگی بسیار توانا هستند خود را به مریضی می زنند . این افراد بسیار سخت لباس خودرا انتخاب می کنند و همیشه تمیز و مرتب هستند.

فلز متولدین ماه مهر : مس

افراد متولد این ماه سودمندی فلز مس را بازتاب می دهند و از بی ادبی و بی نزاکتی متنفرند . این افراد بسیار اجتماعی و با مردم بسیار خوبند اما عاشق اجتماعات کوچکند و از اجتماعات بزرگ فراری هستند . آنها برای برقراری صلح و میانجیگری بین مردم دائما در رفت و آمد هستند .

ولی با وجود این اگر تابلویی روی دیوار خانه تان کج باشد آنرا صاف می کنند و اگر صدای تلویزیون تان زیاد باشد آن را کم می کنند . آنها بسیار بامحبت و دلپذیرند اما گاهی بداخلاق واخمو می شوندو به دیگران دستور می دهند.

فال برای مهرماهی ها

فلز ماه تولد مهری ها

فلز متولدین ماه آبان : آهن

آهن نام فلز این ماه است . متولدین این ماه بسیار دلسوز و مهربان بوده و محبت فردی که به آنها لطف داشته فراموش نمی کنند و دوست دارند این محبت را جبران کنند اما ظلم و بی عدالتی را نیز فراموش نمی کنند و واکنش های متفاوتی در برابر بی عدالتی دارند. آنها اهمیت زیادی به خانواده و روابط خانوادگی می دهند و رفتارملایم و خوبی با کودکان دارند.

فلز متولدین ماه آذر : قلع

متولدین آذر همیشه آماده عشق ورزی هستند و برای امتحان کردن شانس خود در عشق خود را به آب و آتش می زنند . این افراد اصلا زبان طنز ندارند و شوخ طبعی در آنان بسیار اندک است بنابراین در صورت گفتن لطیفه کسی به آنها نمی خندد . با مزاج این افراد ریا کاری و دروغ گویی سازگار نیست و دستشان سریع رو می شود.

فلز متولدین ماه دی : سرب

فلز درونی متولدین این ماه آنها را به فردی محکم تبدیل کرده است اما آنها در واقع فردی خجالتی اند و دارای روحیه لطیف و حساسند. این افراد برای سپردن امور افرادی بسیار لایق هستند و از کسانی که سبب صعود آنها شده اند قدر دانی می کنند . این افراد خواستار پیروزی و موفقیت هستند و برای سنتها و آداب و رسوم احترام قائلند. افراد متولد این ماه کمی افسرده و غمگین هستند.

سرب برای دی ماهی ها

عنصر و فلز ماه تولد دی

فلز متولدین ماه بهمن : اورانیوم

متولدین این ماه بسیار رک و بی پرده صحبت می کنند و اظهار نظر می کنند اما چنانچه در ایرناک میخوانید هرگز عقیده شان را به دیگری تحمیل نمی کنند. این افراد برای اینکه احساس امنیت بیشتری کنند دور و اطراف خود را با دوستانشان شلوغ می کنند اما گاهی نیز دوست دارند تنها باشند و به یکباره در پیله تنهایی خود فرو می روند.

عنصر و فلز متولدین ماه اسفند : قلع

فلز این افراد قلع است . آنها افراد قوی و عاقلی هستند که تا وقتی که راز وجودیشان را کشف نکنند ، این راز بر خود و دیگران پوشیده می ماند . متولدین اسفند تعلق خاطری به جذابیت های دنیا ندارند و برای جاه و مقام ارزشی قائل نیستند ، ثروت و پول برایشان جذابیت نداشته و نسبت به آینده بسیار بی خیال هستند و به آن اشتیاقی ندارند.

بازدید : 2,144 بار
فلز و عنصر ماه تولد شما چیست؟ + ویژگی شخصیتی
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,810
بستن