قایق تفریحی " TIRRANNA 59 " یکی از قدرتمندترین و سریع ترین قایق های تفریحی با ویژگی های خاص می باشد و این قایق دارای 2400 اسب بخار می باشد که نتیجه حضور 6 موتور 8 سیلندر با 400 اسب بخار برای هر یک از آنها می باشد.

رونمایی از قایق تفریحی 45 میلیاردی!

با جستجویی ساده در صفحات مجازی ممکن است با تصاویر ویدیوهای جالبی روبرو شوید که با خود بگویید اینک همان آینده ای است که انتظارش را داشتید و دیگر تخیل لازم نیست چرا که هر چیزی را در تصور خود می پروراندیم ، امروز تبدیل به حقیقت شده است.رونمایی از قایق تفریحی 45 میلیاردی! + عکس در ایرناکرونمایی از قایق تفریحی 45 میلیاردی! + عکس در ایرناک

از این رو بیشتر ممکن است این پیشرفت را تنها متعلق به دنیای اتومبیل ها و اسمارت فون ها بدانید که در ظاهر این گونه است و اما در پشت صحنه صنعت های بزرگ دیگری نیز حضور دارند که همزمان با این دو صنعت در حال پیشرفت و گسترش می باشند و با این تفاوت که خبرهای آنها با بازتاب و واکنش های مختلف روبرو نمی شود.

رونمایی از قایق تفریحی 45 میلیاردی! + عکس در ایرناک

در میان این صنعت های بزرگ ، می توان به صنعت قایق سازی اشاره نمود که دارای طرفداران بسیار زیاد خود در سرتاسر جهان است و اما تعداد طرفداران آن شاید به اندازه یک سوم صنعت های بزرگی چون اتومبیل و اسمارت فون ها نباشد. اما ما قصد داریم شما را با یکی از گران قیمت ترین قایق های تفریحی جهان آشنا سازیم که قطعا برای شما جالب خواهد بود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

رونمایی از قایق تفریحی 45 میلیاردی! + عکس در ایرناک

قایق تفریحی " TIRRANNA 59 " یکی از قدرتمندترین و سریع ترین قایق های تفریحی با ویژگی های خاص می باشد و این قایق دارای 2400 اسب بخار می باشد که نتیجه حضور 6 موتور 8 سیلندر با 400 اسب بخار برای هر یک از آنها می باشد که قطعا برای گشت و گذار و سپری کردن اوقات فراقت بهترین گزینه ممکن است.

رونمایی از قایق تفریحی 45 میلیاردی! + عکس در ایرناک

این قایق مجلل و لوکس دارای گنجایش 12 مهمان را بصورت همزمان دارد که صندلی های پشت کنسول کابین ، بسیار جذاب تر است و گردهمایی های شبانه بسیار دیدنی و جالب است. همچنین لازم به ذکر است که این قایق تفریحی دارای 29 اسپیکر است که می توانید با هر میزان سرعت آهنگ مورد علاقه تان را بشنوید و لذت ببرید.

رونمایی از قایق تفریحی 45 میلیاردی! + عکس در ایرناک

در نهایت قیمت این قایق تفریحی بسیار عجیب و غریب است چرا که برای داشتن این قایق تفریحی و کاملا لوکس و مجلل باید ( 45 میلیارد تومان ) هزینه کنید!!!

رونمایی از قایق تفریحی 45 میلیاردی! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,600