مجری که در حال اجرای برنامه زنده بود ناگهان با اتفاق بسیار عجیب و باورنکردنی مواجه شد، تصاویری که در ادامه مشاهده می نمایید.

اتفاقی عجیب و غیرمنتظره وسط برنامه زنده

داستان ادامه دار اتفاقات عجیب و غریب در برنامه های زنده برای مجری و گزارشگران این بار کمی دلهره آور بود به خصوص زمانی که گلوله آتش روی مجری بینوا فرود آمد ؛ اتفاقی غیرمنتظره که تصاویرش را در این بخش از سرگرمی ایرناک مشاهده می کنید در حین اجرای برنامه و ارتباط زنده رخ داد.آتش گرفتن مجری وسط برنامه زنده! + تصاویر در ایرناک آتش گرفتن مجری وسط برنامه زنده! + تصاویر در ایرناک

اتفاق باورنکردنی در برنامه زنده

اتفاق بسیار عجیب در برنامه زنده

گزارشگر خبر یکی از شبکه های پاکستان در حال اجرای برنامه زنده روی آنتن در مورد یکی از اتفاقات اخیر این کشور با فرد دیگری به عنوان میهمان برنامه در حال صحبت است که ناگهان از سقف استودیو گلوله ای از آتش روی او می افتد در همان حال به سرعت گزارشگر وحشت زده از جای خود بلند شده و کمی عقب می رود اما میهمان برنامه به طوریکه اصلا متوجه این موضوع نشده است به صحبت خود ادامه می دهد ؛ در این ویدیو نه تنها افتادن گلوله آتش روی مجری بینوا شوکه کننده است بلکه خونسردی و بی تفاوتی میهمان برنامه خود به تنهایی سوژه ای بود که بیشتر از سقوط گلوله آتش مورد توجه کاربران در فضای مجازی قرار گرفت.

گلوله آتشی که روی مجری افتاد

افتادن گلوله آتش روی مجری در وسط برنامه

افتادن گلوله آتش روی مجری

گلوله آتشی که روی مجری برنامه زنده افتاد

بازدید : 1,550 بار
آتش گرفتن مجری وسط برنامه زنده! + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,280