اخیرا معلم مرد چینی که دانش آموزان دوره متوسط آنها، به قوانین مدرسه اهمیت نمیدادند، دست به اقدامی عجیب و شوکه کننده ای زد.

برخورد قاطع معلم چینی با آرایش کردن دانش آموزان دختر

اگر ما قصد سفر به یک کشور داشته باشیم ، ابتدا در اولین مرحله در جستجویی در صفحات مجازی و وب سایت های مختلف شروع به مطالعه قوانین ، مقررات و حقایقی در مورد مقصدمان می کنیم تا طبق قوانینی که توسط دولت مردان آن طراحی و اجرا شده اند ، آشنا شویم و اگر از کل به جزء به این موضوع نگاه کنیم ، این مورد در بخش جزء است.برخورد قاطع معلم چینی با آرایش کردن دانش آموزان دختر + عکس در ایرناکبرخورد قاطع معلم چینی با آرایش کردن دانش آموزان دختر + عکس در ایرناک

اما در کل اگر بخواهیم به این موضوع نگاه کنیم ، می توانیم این موضوع را به این گونه دید که قبل از حضور در هر منطقه یا سازمانی باید قوانین و مقرراتی که در آنجا تعریف شده است ، آشنا شویم و سپس با پوشش و قوانین مربوط به آن حاضر شویم. با این حال این یک قانونی است که در ذهن ما هک شده است و حتما به آن مراجعه خواهیم کرد!

وقتی معلم چینی از آرایش دخترها عصبی میشه..!

وقتی معلم چینی از آرایش دخترها عصبی میشه..!

با این حال اخیرا معلم مرد چینی که دانش آموزان دوره متوسط آنها ، به قوانین مدرسه اهمیت نمیدادند ، دست به اقدامی عجیب و شوکه کننده ای زد. از قرار معلوم در مدرسه هشدار داده شده بود که دانش آموزان دختر نباید آرایش کنند و اما آنها این قانون را رعایت نکردند و معلم مرد جوان با استفاده از یک دستمال خیس اقدام به تمیز کردن آرایش آنها کرد که با واکنش های مختلفی روبرو شد.

وقتی معلم چینی از آرایش دخترها عصبی میشه..!

وقتی معلم چینی از آرایش دخترها عصبی میشه..!

سخنگوی این مدرسه در طی مصاحبه ای با رسانه گفت که دانش آموزان دختر آنها برای حضور در کلاس درس آرایش می کردند و به همین دلیل آنها مجبور شدند تا قانونی را در رابطه با آن اجرایی کنند که به دلیل عدم توجه آنها ، معلم مرد با آنها برخورد کرد. با این وجود در طی نظرسنجی که در صفحات مجازی ، 64 درصد از شرکت کنندگان با سیاست مدرسه موافق بودند.

برخورد قاطع معلم چینی با آرایش کردن دانش آموزان دختر + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,970