اخیرا خبرهایی حاکی از کشف آیفون 2137 ساله در رسانه های مختلف زده شد و این در حالی می باشد که تاریخچه این گوشی ها شاید به 20 الی 30 سال گذشته بازمی گردد!

آیفون 2 هزار ساله پیش رونمایی شد!

گوشی های هوشمند بی شک یکی از بزرگترین صنعت های جهان می باشد که در طول یک دهه توانست به میزان چشمگیری پیشرفت کند و از محبوبیت فراوانی برخوردار گردد و به همین دلیل شرکت های بزرگی در این صنعت حضور یافتند و با طراحی و ساخت گوشی های هوشمند موفق به جهانی شدن این صنعت شدند.آیفون 2 هزار ساله پیش رونمایی شد! + عکس در ایرناک آیفون 2 هزار ساله پیش رونمایی شد! + عکس در ایرناک

اما اخیرا خبرهایی حاکی از کشف آیفون 2137 ساله در رسانه های مختلف زده شد و این در حالی می باشد که تاریخچه این گوشی ها شاید به 20 الی 30 سال گذشته بازمی گردد! چنین چیزی ممکن نیست!! از قرار معلوم محققان در اطراف سد " Sayano-Shushenskaya " واقع در روسیه در حال بررسی و نظارت بودند که شروع به حفاری این منطقه کردند و با نتیجه جالبی روبرو شدند!

آیفون 2137 ساله در روسیه

آنها بعد از حفاری متوجه شی ای جالب همانند آیفون سیاه رنگ می شوند که در واقعیت این یک سنگ گران قیمت از نوع سنگ لیگنیت می باشد که از گران قیمت ترین سنگ های جهان است. این واقعا جالب بود چرا که این بقایا متعلق به یک زن جوان در دو هزار سال گذشته می باشد که در دوره " Xiongnu " در یکی از روستاهای روسیه زندگی می کرد.

آیفون باستانی 2137 ساله

با این حال محققان بر این باور هستند که این زن جوان تدفین شده با آیفون باستانی ، از آن به عنوان یک کمربند استفاده می کردند که در عین حال بسیار گران قیمت بودند. در این منطقه از روسیه قبرهای مختلفی که دارای سن بالایی می باشند وجود دارند که می توان از آنها برای تشخیص و بررسی زندگی های قدیمی استفاده کرد.

آیفون باستانی در قبر دو هزار ساله

همان گونه که در تصاویر مشاهده می کنید ، این آیفون باستانی دارای نقاط کوچکی نیز بر روی خود می باشد که توسط سنگ ها کوچک پر شده اند و اما از قرار معلوم تمام آنها سرجایشان نیستند!

بازدید : 582 بار
آیفون 2 هزار ساله پیش رونمایی شد! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,850