احمد ذوقی و ماجرای مزاحم تلفنی و ویس های احمد ذوقی و بیوگرافی احمد زوقی و ماجرای جنجالی احمد ذوقی و صدای زنانه احمد ذوقی را در ایرناک ببینید.

ماجرای احمد ذوقی چیست؟

این روزها در فضای مجازی نام احمد ذوقی توسط کانال های تلگرامی و یا صفحات اینستاگرامی زیاد به چشم میخورداحمد ذوقی کیست؟ | ماجرای مزاحم تلفنی و ویس های احمد ذوقی در ایرناکاحمد ذوقی کیست؟ | ماجرای مزاحم تلفنی و ویس های احمد ذوقی در ایرناک

شاید شما هم کنجکاو شده اید بدانید که این شخص چه کسی بوده که اینقدر نام او در فضای مجازی دست به دست می شود

موضوع از این قرار است که یک نفر با صدای زنانه به یک شخصی به نام احمد ذوقی تماس تلفنی برقرار کرده و سعی می کند که سر به سر او بگذارد.

این جریان قدیمی است!

نکته جالب اینجاست که این در حالی است که این مزاحم تلفنی مربوط به سال ۱۳۸۵ می باشد که تازه اپراتورهای ایرانسل راه اندازی شده بود و مردم در آن دوره برای تفریح زیاد سر به سر یکدیگر می گذاشتند.

حالا چطور این فایل صوتی بعد از گذشت 13 سال در شبکه های اجتماعی مجدداً به یک بحث داغ تبدیل شده در نوع خود جالب است.

اما این مزاحم تلفنی قدیمی که در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود مربوط به سال ۱۳۸۵ است.

عکس منتسب به احمد ذوقی

تصویری زیر در شبکه های اجتماعی با نام احمد ذوقی دست به دست میشود که بعد از بررسی هایی که ما انجام دادیم مشخص شد این عکس مربوط به یک مرد پاکستانی است که توسط خبرگزاری گاردین در سال 2014 منتشر شده است وربطی به احمد ذوقی ندارد.

عکس منتسب به احمد ذوقی

عکس منتسب به احمد ذوقی

دستمایه طنز کاربران شبکه های اجتماعی

کاربران شبکه های اجتماعی که همیشه به دنبال سوژه ای برای ساختن لطیفه و موضوعات طنز هستند حالا به سراغ این فایل صوتی قدیمی رفته و مجدداً آن را به بحث داغ تبدیل کرده اند.

از جمله شوخی هایی که با این شخص شده دابسمش هایی بوده که تولید کردند و یا میکس هایی با موزیک های جالب که در حال حاضر در فضای مجازی طرفداران زیادی به دست آورده است.

لازم به ذکر است از زمانی که کانال های تلگرامی و پیج اینستاگرامی رونق زیادی در کشورمان پیدا کردند هر موضوع کوچکی به سرعت دست به دست شده و در سراسر کشورمان پخش می شود و کافی است که یک سوتی از یک نفر در فضای مجازی پیدا شود دیگر کاربران فضای مجازی این موضوع را رها نخواهد کرد.

آیا تصویری از احمد ذوقی وجود دارد؟

در فضای مجازی تصاویر مختلفی منتسب به این شخص منتشر شده است که هیچکدام مربوط به وی نمیباشد.

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم فقط صدای این شخص توسط افرادی که او را دستمایه طنز خود قرار داده اند در فضای مجازی منتشر شد است و از تصویر او هیچگونه عکس در فضای مجازی وجود نداشته و همگی تصاویر منتسب به وی جعلی میباشد.

ایجاد کانال های تلگرامی و صفحات اینستاگرامی

استقبال از صبحت های احمد ذوقی انقدر زیاد شده است که حتی برخی از افراد با ساخت کانال های تلگرامی و صفحات مختلف در اینستاگرام با دیالوگ های او کلیپ های طنز درست میکنند و به اشتراک میگذارند که به شدت مورد استقبال کاربران قرار میگیرد.

ماجرای مزاحم تلفنی و ویس های احمد ذوقی

ماجرای مزاحم تلفنی و ویس های احمد ذوقی

کاربران فضای مجازی که همیشه به دنبال سوژه برای طنز هستند حالا بعد از گذشت سالها مجددا وویس احمد ذوقی دستمایه طنز قرار داده اند و این طنز ها حسابی مورد توجه قرار گرفته و بسیاری از کاربرانی که او را نمیشناسند وجاب شده که به دنبال این موضوع بروند که این شخصی کیست که همه جا از او صبحت میکنند! و حتی تکه کلام هایی بر سر زبان جوانان افتاده است که از دیالوگهای او استفاده میکنند.

احمد ذوقی کیست؟ | ماجرای مزاحم تلفنی و ویس های احمد ذوقی
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,460