در بخش سرگرمی ایرناک به ماجرای متفاوتی در بحث تست دوپینگ ورزشکاران می پردازیم ، ماجرایی که شادی و غم را برای بسکتبالیست جوان در هم امیخت.

اعلام بارداری آقای ورزشکار پس از تست دوپینگ!!

تست دوپینگ ، آزمایشی که برخی از ورزشکاران همیشه از انجام آن وحشت دارند چراکه به سلامت و طبیعی بودن قدرت ورزش خود مطمئن نیستند و برای رسیدن به کیفیت برتر در رشته ی ورزشی خود از راههای میانبر استفاده کرده اند ؛ مواردی که طی سالهای اخیر نمونه های آن را بارها و بارها به خصوص در میان ورزشکاران خارجی شاهد بوده ایم که حتی پس از سالها فاش شده است و با ترفندهای خاص در زمان مقرر مشخص نشده بود مشابه ماجرای اهدای قهرمانی المپیک به کشتی گیر لایق کشورمان " کمیل قاسمی " که بعد از 7 سال و روشن شدن دوپینگ کردن نفرات اول و دوم آن دوره صورت گرفت.اعلام بارداری آقای ورزشکار پس از تست دوپینگ!! + عکس در ایرناک اعلام بارداری آقای ورزشکار پس از تست دوپینگ!! + عکس در ایرناک

اینها را گفتیم تا در بخش سرگرمی ایرناک به ماجرای متفاوتی در بحث تست دوپینگ ورزشکاران بپردازیم ، ماجرایی که شادی و غم را برای بسکتبالیست جوان در هم امیخت.

تست دوپینگ عجیب بسکتبالیست حرفه ای

ورزشکاری که تست دوپینگ او، بارداری اش را مشخص کرد!

" دی جی کوپر " بسکتبالیست آمریکایی که بعد از دریافت تابعیت کشور بوسنی برای حضور در تیم ملی این کشور باید تست دوپینگ میداد با ترفندی زیرکانه پیش رفت اما از قرار معلوم سیستم تست دوپینگ زرنگ تر از او بود و یا بهتر بگوییم ماجرا به گونه ای دیگر رقم خورد.

بسکتبالیست حرفه ای که برای تیم های مطرح اروپایی بازی کرده است با دریافت تست دوپینگ خود شوکه شد نه به خاطر اینکه تست او ناسالم بود بلکه به خاطر اینکه تست او بارداری اش را نشان میداد !!

ماجرا اینطور بود که " کوپر" برای دور زدن تست دوپینگ از ادرار همسرش استفاده کرده بود تا مصرف مواد نیروزا در تست او لو نرود ؛ بی خبر از همه جا و همه چیز بدون آنکه او و همسرش از در راه بودن عضو سوم خانواده شان مطلع باشند.

بعد از اعلام نتیجه ی این تست او و همسرش برای در راه بودن عضو جدید خانواده شان خوشحال و برای لو رفتن حقیقت تقلب " کوپر" در تست دوپینگ ناراحت بودند. بعد از روشن شدن حقیقت فیبا کوپر را به علت فریب کاری و تقلب به مدت 2 سال از حضور در میادین محروم کرد طبق این جریمه او تا 20 ژوئن 2020 نمی تواند در مسابقات شرکت کند.

بازدید : 208 بار
اعلام بارداری آقای ورزشکار پس از تست دوپینگ!! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 10,590