ماکروسیلیکس مایا، دارای دو نقاشی جالب و دیدنی بر روی دو بال خود به شکل مگس با بک گراند سفید رنگی است.

پروانه ای با 3 مگس روی بالش!

ما تا به حال گیاهان و حشرات متعددی را مشاهده کرده ایم که بطور کامل می تواننود خود را استتار کنند تا به دام شکارچیان بی رحم نیافتند و چنین چیزی را می توان در طبیعت و یا حتی در اعماق آب ها مشاهده کرد که قطعا می تواند منجر به شوکه کردن هر یک از ما شود! اما پروانه ای به نام " ماکروسیلیکس مایا " بومی جنوب شرقی آسیا است که بی شک استتار بسیار خاصی دارد!پروانه ای با 3 مگس روی بالش! + عکس در ایرناک پروانه ای با 3 مگس روی بالش! + عکس در ایرناک

استتار پذیرترین پروانه آسیا را ببینید!

ماکروسیلیکس مایا ، دارای دو نقاشی جالب و دیدنی بر روی دو بال خود به شکل مگس با بک گراند سفید رنگی است که وقتی آنرا از فاصله کمی دورتر مشاهده کنید ، ممکن است این گونه بنظر برسد که شما در حال مشاهده حرکت 3 مگس بصورت همزمان بایکدیگر هستید که قطعا خارق العاده و خاص می باشد.

استتار پذیرترین پروانه آسیا را ببینید!

بنابراین طراحی و الگویی که در این پروانه به کار رفته است ، بسیار خاص و منحصر بفرد می باشد که یک مکانیسم دفاعی قوی است و دشمنان نمی توانند آنرا به خوبی تشخیص دهند. با این حال باور کردن این تصاویر کار بسیار سخت و دشواری است که شاید با مشاهده این تصاویر به خود این گونه خواهید گفت که این تصاویر تنها یک ساخته دیجیتال است.

استتار پذیرترین پروانه آسیا را ببینید!

استتار پذیرترین پروانه آسیا را ببینید!

همچنین طبق گزارشاتی که اخیرا اعلام شد ، گفته شد که روند تکامل این پروانه با یک جهش جزئی کمی تغییر یافت که هم اکنون کامل ترین و یا به عبارتی تکامل یافته ترین ماکروسیلیکس مایا ها را شاهد هستیم که الگویی بسیار باورنکردنی و خاصی را دارا می باشند.

بازدید : 1,693 بار
پروانه ای با 3 مگس روی بالش! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 2,700