در حین جابجایی هواپیما، متاسفانه به دلیل اشتباه با یک هواپیما " Royal Flight charter Boeing 777 " خالی از قسمت بال ها برخورد می کند و آسیب می بیند و این در حالی بود که تمام 229 مسافر در هواپیما بودند!

سانحه برخورد بال دو هواپیما با صدها مسافر!

هواپیماها همواره یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین وسایل نقلیه عمومی نسبت به سایر وسایل نقلیه هستند که این روزها به بیشترین میزان ممکن در حال استفاده می باشند و اکثر مسافران پرواز از این طریق را انتخاب می کنند چرا که مدت زمان رسیدن از مبدا به مقصد نسبت به وسایل دیگر شاید 1/5 باشد.سانحه برخورد بال دو هواپیما با صدها مسافر! + عکس در ایرناکسانحه برخورد بال دو هواپیما با صدها مسافر! + عکس در ایرناک

Royal Flight charter Boeing 777

از این رو مسافرانی که برای مسافرت این وسایل نقلیه را انتخاب می کنند ، علیرغم هزینه ای که پرداخت می نمایند ، خواستار امنیت و رفاه بیشتری هستند که باید توسط خطوط هوایی مربوطه فراهم شود و از پرواز هواپیماهایی که دچار نقص فنی شده اند ، خودداری نمایند. این در حالی است که ساعاتی پیش در فرودگاه بین المللی شرمتیوو روسیه اتفاقی دردناک رخ داد که با واکنش های مختلفی روبرو شد.

برخورد وحشتناک دو هواپیما در فرودگاه

از قرار معلوم زمانیکه 229 مسافر هواپیمای شرکت هوایی آئروفلوت به نام ایرباس A330-343 برای پرواز با هواپیما به مقصد پکن سوار می شوند ، هواپیما توسط ماشین های مربوطه با استفاده از طناب برای جابجایی شروع به جابجایی می شود که متاسفانه با موفقیت روبرو نمی شود و در یک اشتباه با هواپیما دیگر بشدت برخورد می کند.

برخورد دردناک دو هواپیما

در حین جابجایی هواپیما ، متاسفانه به دلیل اشتباه با یک هواپیما " Royal Flight charter Boeing 777 " خالی از قسمت بال ها برخورد می کند و آسیب می بیند و این در حالی بود که تمام 229 مسافر در هواپیما بودند! طبق گزارشات دریافتی هیچ تلفاتی اعلام نشده است و آنها فورا برای پرواز با هواپیمای دیگر منتقل شدند و تکنسین متخصص برای بررسی و برطرف کردن این موضوع در حال تلاش هستند.

سانحه برخورد بال دو هواپیما با صدها مسافر! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 2,970