اخیرا تصاویری جالب و مهیج از گاو منحصر بفردی از منطقه تگزاس ایالات متحده در رسانه های مختلف منتشر شد که توانست با بازدید و واکنش های مختلف به همراه رکوردی جالب در گینس روبرو شود.

بلندترین شاخ دنیا متعلق به این گاو است!

در میان حیواناتی که از همان ابتدا توسط انسان ها مورد استفاده قرار گرفتند و انسان به وسیله آنها موفق به برطرف کردن نیازهای اولیه خود نمود ، می توان به گاوها اشاره نمود که این استفاده در دنیای امروزه نیز وجود دارد و هر یک از ما روزانه از مشتقات گاوها همانند شیر ، چرم ، کره و... که توسط این حیوانات تولید می شوند را استفاده می کنیم.بلندترین شاخ دنیا متعلق به این گاو است! + عکس در ایرناکبلندترین شاخ دنیا متعلق به این گاو است! + عکس در ایرناک

با این حال اخیرا تصاویری جالب و مهیج از گاو منحصر بفردی از منطقه تگزاس ایالات متحده در رسانه های مختلف منتشر شد که توانست با بازدید و واکنش های مختلف به همراه رکوردی جالب در گینس روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

گاو هفت ساله ای به نام " پونچو " از زمانیکه تنها 6 ماهه بود در اختیار خانواده پاپ قرار گرفت و مالک پونچو " جرال پاپ جونیور " در یک مصاحبه ویدیویی با گینس اعلام کرد که شاخ های پونچو به شدت در حال رشد هستند و رشد آن نیز بصورت کاملا مستقیم است و به همین دلیل هر کسی قادر به نزدیک شدن به پونچو نیست.

بلندترین شاخ دنیا متعلق به این گاو است! + عکس در ایرناک

با این حال پونچو دارای شاخ های عریض تری است که و هیچ انحنایی به سمت بالا ندارد که هم اکنون دارای عرض 3.22 متری یا 10 فوت و 7اینچی است که به عنوان گاوی با عریض ترین شاخ جهان شناخته می شود که بی شک نگهداری چنین حیوانی در کنار خاص بودنش ، سختی خاص خودش را دارا می باشد!

بلندترین شاخ دنیا متعلق به این گاو است! + عکس در ایرناک

آقای پاپ نیز گفت : " در طی یک سال گذشته تعداد زیادی از مردم برای دیدن پونچو در صف می ایستند تا آنرا از نزدیک لمس نمایند. همچنین پونچو هویج و سیب نیز می خورد که این دلیلی بر بزرگ شدن این حیوان شده است و اغلب بازدید کنندگان برای آن نیز سیب یا هویج می آورند تا با آن زمان بیشتری صرف نمایند.

این مطلب مفید بود؟
بلندترین شاخ دنیا متعلق به این گاو است! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 2,730