یک مرد 65 ساله صربستانی که از قرار معلوم از نوشیدنی های الکلی استفاده کرده بود ، قبل از پرواز هواپیما از شهر بلگراد به فرانکفورت آلمان، در طی تماسی به فرودگاه اعلام کرد که داخل این هواپیما بمب جاسازی شده است.

8 تاخیر هواپیما توسط بمب ساختگی!

یکی از پرکاربردترین و مهم ترن وسایل نقلیه جهان ، هواپیماها هستند که سالانه هزینه زیادی در راستای آن توسط مسافرین متعدد می شود و در قبال هزینه ای که صورت می گیرد ، مسافران این انتظار را دارند تا خدمات کافی و امنیت جانی آنها تامین گردد که خوشبختانه این دید در اکثر شرکت های هواپیمایی جهان وجود دارد و اما برخی دیگر به خرابی های هواپیما اهمیت نمی دهند و اجازه تردد به آن داده می شود.8 تاخیر هواپیما توسط بمب ساختگی! در ایرناک 8 تاخیر هواپیما توسط بمب ساختگی! در ایرناک

اما اخیرا یک مرد 65 ساله صربستانی که از قرار معلوم از نوشیدنی های الکلی استفاده کرده بود و هنوز نامش منتشر نشده است ، قبل از پرواز هواپیما از شهر بلگراد به فرانکفورت آلمان ، در طی تماسی به فرودگاه اعلام کرد که داخل این هواپیما بمب جاسازی شده است و این تماس همانند زنگ هشداری برای 130 مسافر و 5 خدمه پرواز "LH 1411 " بود.

بمب قلابی و ساختگی پرواز را به تاخیر انداخت

بعد از تماس تلفنی او با فرودگاه ، فورا تمام مسافران پرواز به همراه خدمه آن از هواپیما به بیرون منتقل شدند و اجازه پرواز کنسل شد و بعد از 8 ساعت تاخیر پلیس اعلام کرد که با جستجوی کامل هواپیما متوجه شدند هیچ بمبی در کار نبوده و شخصی که تماس گرفته بود ، قصد شوخی و مزاحمت تلفنی داشته است.

بمب قلابی و ساختگی پرواز را به تاخیر انداخت

بمب قلابی و ساختگی پرواز را به تاخیر انداخت

ماموران پلیس تماس را ردیابی کردند و یک روز پس از این اتفاق او را دستگیر کردند و هم اکنون به دستور دادستان به دلیل ایجاد نا امنی و اختلال در زندان به سر می برد. این اتفاق در روز 5 شنبه گذشته در صربستان رخ داد که وی باید پاسخگوی تمام مسافران و شرکت هواپیمایی مدنظر باشد.

بازدید : 1,066 بار
8 تاخیر هواپیما توسط بمب ساختگی!
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,150