او علاوه بر علاقه اش به ورزش و کسب مقام های مختلف در بوکس، همیشه بر این تاکید کرده که آشپزی و پخت کیک های مختلف از بزرگترین و خاص ترین اشتیاقات او بوده است.

بوکسور روسی و کیک پزی شگفت انگیزش!

بوکسور روسی جوان به نام " رنات آغزاموف " یکی از بوکسورهای معروف و شناخته روسی است که در مسابقات بوکس دارای مدل ها و امتیازات بسیار زیادی می باشد. اما از قرار معلوم گویی زمانیکه او تنها 7 ساله بود اولین کیک عمرش را درست کرده بود و این دلیلی بر تغییر شغل او شده است که این روزها در زمینه دیگر با قدرت فعالیت می کند.بوکسور روسی و کیک پزی شگفت انگیزش! + عکس در ایرناک بوکسور روسی و کیک پزی شگفت انگیزش! + عکس در ایرناک

رنات آغزاموف، بر اساس ادعای خود تاکنون 2700 کیک درست کرده است که بی شک رقم بسیار زیادی می باشد و با هر بار پخت کیک بر این باور است که می تواند مهارت های خود را برای جذب مشتریان افزایش دهد. او علاوه بر علاقه اش به ورزش و کسب مقام های مختلف در بوکس، همیشه بر این تاکید کرده که آشپزی و پخت کیک های مختلف از بزرگترین و خاص ترین اشتیاقات او بوده است.

بوکسور روسی که این روزها یکی از ماهر ترین کیک پزها شده

امروزه رنات تبدیل به یکی از بزرگترین کیک پزهای جهان با آثار و سابقه طولانی می باشد که تاکنون چندین کیک عروسی در ابعاد بسیار بزرگی تهیه و ساخته که بطور کلی برای مشتریان برجسته در جهان ارائه داده و این دلیلی بر محبوبیت جهانی او شده است.

بوکسور روسی که این روزها یکی از ماهر ترین کیک پزها شده

آغزاموف بیش از 30 سال در زمینه پخت و پز کیک فعالیت داشته است و در طول چندین مسابقه مختلف در زمینه پخت کیک موفق به کسب مقام های بسیار بزرگی شده است و مهم ترین رسانه او نیز صفحه اینستاگرامی " رنات آغزاموف " می باشد و این گونه به گفته خودش رقبای خود را به چالش می کشد.

بوکسور روسی که این روزها یکی از ماهر ترین کیک پزها شده

در حال حاضر رنات بیش از 2 میلیون فالوور در اینستاگرام می باشد و هر چند مدت یکبار از کیک های بسیار ماهرانه و زیبایی که او ساخته است، رونمایی و منتشر می کند و جالب است بدانید او در ابتدا به مدتی در یک شیرینی پزی بصورت کاملا رایگان فعالیت می کرد و بعد از گذشت سال های طولانی موفق شده است.

بوکسور روسی که این روزها یکی از ماهر ترین کیک پزها شده

همچنین او سال گذشته بابت تهیه و ساخت کیک بسیار بزرگ 4 متری عروسی، مبلغ 179 هزار دلار را دریافت کرد.

بازدید : 1,792 بار
بوکسور روسی و کیک پزی شگفت انگیزش! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,580