زوج جوانی که هنوز ناشناس هستند، اخیرا از یک کلینیک درمان ناباروری با استفاده از لقاح مصنوعی در ایالات متحده آمریکا شکایت کردند و در متن شکایت ادعای عجیبی را وارد کردند که شاید بسیار شوکه کننده باشد.

زنی که بچه مرد دیگری را به دنیا آورد!

یکی از مهم ترین مشکلات خانم های نابارور در گذشته این بود که هیچ میزان علم و پیشرفتی برای درمان بیماری آنها وجود نداشت و اما امروزه علیرغم پیشرفت چشمگیر تکنولوژی در تمامی زمینه های ممکن و غیر ممکن این مشکل برطرف شده است و باز مجددا شاهد برخی اشتباهات پزشکی هستیم که گاها می تواند شوکه کننده باشد.زنی که بچه مرد دیگری را به دنیا آورد! در ایرناک زنی که بچه مرد دیگری را به دنیا آورد! در ایرناک

برای مثال زوج جوانی که هنوز ناشناس هستند، اخیرا از یک کلینیک درمان ناباروری با استفاده از لقاح مصنوعی در ایالات متحده آمریکا شکایت کردند و در متن شکایت ادعای عجیبی را وارد کردند که شاید بسیار شوکه کننده باشد.

این زوج در متن شکایت از کلینیک درمان ناباروری واقع در نیویورک، بعد از آنکه درمان بر روی این خانم انجام شد و دو فرزند دوقلو را به دنیا آورد، در طی آزمایشاتی متوجه شد که این کودکان متعلق به او نیستند و او به اشتباه نوزاد دو زوج دیگر را به دنیا آوردند.

زنی که اشتباها بچه زن دیگر را به دنیا آورد!

زوجی که به اشتباه فرزند زوج دیگر را به دنیا آوردند

طبق گزارسات انجام شده این زوج بیش از 100 هزار دلار برای درمان و باروری از طریق روش " IVF " یا همان لقاح مصنوعی هزینه نموده اند که در اوایل سال گذشته این عمل را انجام دادند و در ماه سپتامبر گذشته متوجه شدند که آنها صاحب دوقلوهایی شدند که هر دو آنها پسر بودند و از قرار معلوم گویی کلینیک به آنها گفته بود که فرزندشان دختر خواهد بود و به همین دلیل با کلینیک تماس گرفتند و آنها مشکل را مرتبط با سونوگرافی دانستند و بر این باور بودند که سونوگرافی پاسخ قطعی نیست!

همچنین این مشکل نیز در زوج های دیگر این کلینیک رخ داد چرا که کلینیک به آنها قول فرزند پسر را داده بود و اما اکنون مالک فرزند دختر هستند و آزمایشات DNA نیز این موضوع را تایید کردند و آنها راه دیگری جز اینکه نوزاد زوج های دیگر را به دنیا بیاورند، نداشتند و عوامل کلینیک هنوز با هیچ رسانه ای حاضر به مصاحبه نشده اند!

بازدید : 1,187 بار
زنی که بچه مرد دیگری را به دنیا آورد!
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,710