کاربر معروف اسپانیایی برای آنکه بتواند بیشتر شناخته شود دست به اقدامی زد که نهایتا موجب زندانی شدن وی به مدت 15 ماه و جریمه سنگینی شد!

جنجال بیسکویت کرم دار از جنس خمیر دندان!

یکی از کاربران صفحات مجازی برای آنکه بتواند در میان کاربران دیگر شناخته تر شود ، در طی ویدیویی از اقدام بی شرمانه خود که خالی کردن لایه کرمی داخل بیسکوییت و پر کردن آن توسط خمیر دندان بود که بعد از پر کردن بیسکوییت ها توسط خمیر دندان ، آنها را پر کرد و به فرد بی خانمانی داد که در نهایت توسط مامورین پلیس اسپانیا دستگیر شد!جنجال بیسکویت کرم دار از جنس خمیر دندان! + عکس در ایرناکجنجال بیسکویت کرم دار از جنس خمیر دندان! + عکس در ایرناک

جنجال بیسکویت کرم دار از جنس خمیر دندان! + عکس در ایرناک

نام این کاربر " کانگوآ رن " می باشد که بنابر اقدام بی شرمانه خود که شوخی وحشتناک و دردناک با فرد بی خانمان بود ، اینک می بایست به مدت 15 ماه در زندان سپری نماید و برای جریمه نیز می بایست مبلغ 17682 پوند پرداخت نماید. از این رو این پسر جوان به دلیل نقض اخلاقی یک مرد بی خانمان ، متهم است و بنابر قوانین کشور اسپانیا می بایست 15 ماه در زندان سپری نماید!

جنجال بیسکویت کرم دار از جنس خمیر دندان! + عکس در ایرناک

با این حال تمام صفحات مجازی وی در شبکه های اجتماعی مختلف به مدت 5 سال بسته خواهند شد و به هیچ وجه وی قادر به استفاده از صفحات مجازی نخواهد بود تا نحوه استفاده صحیح و مناسب صفحات مجازی را درک نماید. از این رو این پسر بیست ساله ، ابتدا داخل بیسکوییت را با خمیر دندان پر کرد و زمانیکه قصد تحویل آن به مرد بی خانمان را گرفت ، از وی نیز مبلغی را دریافت نمود!

جنجال بیسکویت کرم دار از جنس خمیر دندان! + عکس در ایرناک

در ادامه مرد بی خانمان 52 ساله طبق گزارشات انجام شده ، فورا احساس گرسنگی می کند و سپس دچار استفراغ شدیدی می شود که از این حالت آقای رن فیلم برداری نمود و در صفحه مجازی اش به اشتراک گذاشت و سپس آنرا از صفحه خود حذف نمود.

جنجال بیسکویت کرم دار از جنس خمیر دندان! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,590