یک آهو متاسفانه به ده ها تومور مبتلا شده بود که این تومورها بر روی صورت و بدن او بشدت پخش شده بودند که حتی این تومورها چشمان او را به شدت تحت تاثیر قرار داده اند!

تومورهای دردناک آهو که تمام بدنش را فراگرفته!

بیماری های کشنده یا ساده اکثرا در میان ما انسان ها و حیوانات برابر هستند که برخی از آنها به دلیل پیشرفت تکنولوژی قابل درمان هستند و برخی دیگر به میزان کمی احتمال درمان دارند که امیدواریم به کمک تیم های پزشکی و همچنین پیشرفت تکنولوژی شاهد پیشرفت آن باشیم.تومورهای دردناک آهو که تمام بدنش را فراگرفته! در ایرناک تومورهای دردناک آهو که تمام بدنش را فراگرفته! در ایرناک

اما از دردناک ترین بیماری هایی که ممکن است که انسان ها به آن مبتلا شوند، تومورهای بدخیم یا خوش خیمی است که دارای روش های درمان مخصوص خود هستند که بیشتر تصور می شود این بیماری در میان انسان ها وجود دارد و حیوانات به آن مبتلا نمی شوند که این کاملا اشتباه است و طیف بیماری هایی که حیوانات می توانند به آنها مبتلا شوند، نسبت به ما بیشتر است.

علت این معضل هم، ارتباط بیشتر حیوانات با طبیعت می باشد که آنها با استفاده از تماس می توانند دچار بیماری های مختلفی شوند که آنها را دچار برخی مشکلات جسمی نماید. این در حالی است که عکاس معروف به نام " جولی کارو " زمانیکه به جنوب غربی مینه سوتا سفر کرده بود تا بتواند از حیوانات موجود در آن عکس برداری کند، با آهو عجیبی روبرو شد که تصاویر آنرا در صفحه مجازی خود منتشر نمود.

بیماری دردناک آهو با بیش از ده ها تومور

او آهویی را مشاهده کرد که متاسفانه به ده ها تومور مبتلا شده بود که این تومورها بر روی صورت و بدن او بشدت پخش شده بودند که حتی این تومورها چشمان او را به شدت تحت تاثیر قرار داده اند! این تصاویر در تاریخ 25 ژوئیه سال جاری رونمایی و منتشر شدند که بعد از ثبت این تصاویر او از حیات وحش مینه سوتا درخواست بررسی و امدادرسانی به آهو را کرد.

بیماری دردناک آهو با بیش از ده ها تومور

آقای میشل کارستنسن از DNR در طی مصاحبه ای گفت که آهوها از بیماری دردناکی به نام " fibromas " که توسط ویروس " papillomavirus " ایجاد می شود، رنج می برند و این بیماری در انسان ها به نام " HPV " شناخته می شوند. با این حال او این بیماری را قابل درمان خواند و گفت که این بیماری در آهوها نمی تواند به انسان ها آسیب برساند.

بازدید : 868 بار
تومورهای دردناک آهو که تمام بدنش را فراگرفته!
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,560