پلیس هامبرساید واقع در شمال انگلستان، اخیرا تصویری وحشتناک و شوکه کننده ای را در صفحه مجازی خود منتشر کرد که توانست با حواشی و واکنش های مختلفی روبرو شود.

مواد مخدر چه بلایی بر روی چهره افراد می گذارد؟

استفاده از مواد مخدر و اعتیاد به آنها متاسفانه این روزها علیرغم برخورد شدید و مقابله با تولید و همچنین واردات آن به داخل کشور ، باز هم بصورت غیر مجاز و قاچاق وارد می شود که منجر به مختل کردن زندگی میلیون ها نفر در سرتاسر جهان شده است. مواد مخدر دارای تاثیرات مخربی چه در صورت و چه در روان و جسم افراد مصرف کننده را می گذارد.مواد مخدر چه بلایی بر روی چهره افراد می گذارد؟ + عکس در ایرناک مواد مخدر چه بلایی بر روی چهره افراد می گذارد؟ + عکس در ایرناک

این در حالی است که افراد مصرف کننده در حین استفاده از این مواد اعتیادزا بر این باور هستند هیچ اتفاقی برای آنها رخ نخواهد داد و در نهایت می توانند با استفاده تفریحی ، آسیبی به خود نرسانند. اما به هر میزانی که استفاده شوند ، می توانند تاثیرات مخربی را بر روی صورت و جسم بگذارند.

با این حال پلیس هامبرساید واقع در شمال انگلستان ، اخیرا تصویری وحشتناک و شوکه کننده ای را در صفحه مجازی خود منتشر کرد که توانست با حواشی و واکنش های مختلفی روبرو شود. تصویری که مشاهده می کنید متعلق به قبل و بعد لینلی گراهام بعد از 18 ماه زندان است که می توانید تاثیر مخرب مواد مخدر را بر روی چهره مشاهده کنید.

عوارض تلخ استفاده از مواد مخدر

عوارض استفاده از مواد مخدر

این خانم 53 سال سن دارد که متاسفانه این روزها به دلیل سوء مصرف مواد مخدر تبدیل به فردی 70 ساله شده است که بعد از انتشار این تصاویر در صفحات مجازی کاربان ، اقدام به برخی واکنش های مختلف کردند که بیشتر در آنها به سن و تاثیرات مواد مخدر اشاره می کردند. جالب است بدانید طبق آماری که وجود دارد ، اعتیاد به مواد مخدر سالانه منجر به کشته شدن بیش از 2500 نفر در بریتانیا می شود.

همچنین در ادامه با تصاویری عجیب و شوکه کننده روبرو خواهید که افراد معتاد به مواد اعتیاد آور ، چگونه تحت تاثیر استفاده از مواد مخدر تغییرات شدیدی در چهره خود به وجود آورده اند.

تاثیر مواد مخدر بر روی صورت

تاثیر استفاده از مواد مخدر

تاثیر شوکه کنده مواد مخدر

عوارض هولناک استفاده از مواد مخدر

عوارض مواد مخدر کوکائین

عوارض مواد مخدر روی بدن

عوارض استفاده از مواد مخدر

بازدید : 813 بار
مواد مخدر چه بلایی بر روی چهره افراد می گذارد؟ + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 13,820