گاهی اوقات نیز برخی از افرادی که تصادف می کنند تنها یک تصادف نمی کنند و بلکه اتومبیل سوپر اسپرتی که برای آن صدها دلار هزینه نموده اند را از دست می دهند.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

عکسهای اتومبیل های سوپر اسپرت پس از تصادف شدید

تصادفات جاده ای یکی از پر حادثه ترین اتفاقاتی هستند که اکثر اوقات تنها به دلیل عدم رعایت قانونین رانندگی رخ می دهند و این عدم رعایت گاها می تواند جان انسان ها را بگیرد.اتومبیل های سوپر اسپرت پس از تصادف شدید + تصاویر در ایرناکاتومبیل های سوپر اسپرت پس از تصادف شدید + تصاویر در ایرناک

بنابراین بهترین کار این است که با وضعیت جسمانی مناسب رانندگی نمایید تا هیچ مشکلی برای شما و اعضای خانواده تان رخ ندهد.اما با این وجود ، گاهی اوقات نیز برخی از افرادی که تصادف می کنند تنها یک تصادف نمی کنند و بلکه اتومبیل سوپر اسپرتی که برای آن صدها دلار هزینه نموده اند را از دست می دهند.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

خسارت ماشین های گران قیمت

خسارت حاصل از تصادفات اتومبیلهای گران قیمت سوپر اسپرت

برخی از افراد ثروتمند هستند که در مواقعی که تصادف می کنند ، اگر آسیبی با اتومبیل گران قیمتشان به آنها وارد نشود ، آسیب بسیار زیادی به اتومبیل آنها وارد می شود.

با این وجود ، آنها بعد از بهبودی کامل باید هزینه صدها دلاری بپردازند تا بتوانند آسیبی که به اتومبیل خود وارد کرده اند را جبران نمایند.

برای مثال همان گونه که در تصاویر ادامه این مطلب مشاهده می کنید ، آسیب های جدی ای توسط صاحبان اتومبیل به اتومبیل های آنها وارد شده است و مهم ترین آنها عبارتند از ؛ لاموبرگینی 225000 دلار ، فراری 220000 دلار ، آئودی 150000 دلاری و بنتلی 130000 دلاری!!

تصادف ماشین سوپر اسپرت

تصادفات جاده ای و خسارت به خودروهای سوپر اسپرت

طبق آخرین اطلاعات گویی این اتومبیل ها که برای یک فرد ثروتمند هستند ، توسط تعدادی افراد به قیمت 50000 پوند اجاره شده بودند و در یک جاده ای آنها شروع به مسابقه دادن می نمایند و با موانع ای که در آن جاده وجود داشتند ، تصادف می کنند!

اینک پس از گزارش شدن این موضوع به اداره پلیس ، پلیس در حال تحقیق و بررسی موضوع هستند تا بتوانند این خسارت زیاد را به صاحب این اتومبیل ها بازگردانند.

خسارت به ماشین در تصادف

خسارت وحشتناک به ماشین های سوپر اسپرت در تصادفات

اتومبیل های سوپر اسپرت پس از تصادف شدید + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,180