روز گذشته تصاویری از یک اتومبیل لامبورگینی در رسانه های مختلف منتشر شد که با واکنش های مختلفی روبرو شد و توانست یکی از پربازدیدترین تصاویر اخیر شود.

نابودی لامبورگینی 300 هزار پوندی در یک ثانیه!

یکی از اتفاقاتی که سالانه منجر به کشته شدن و جان باختن تعداد زیادی از انسان ها می شود، اتومبیل ها و وسایل نقلیه ای است که رانندگان آن بدون رعایت قوانین رانندگی که از اصلی ترین آنها رانندگی با شرایط جسمانی نامناسب است، منجر به اتفاقات و حواشی دردناکی می شوند که ممکن است به قیمت جان ده ها نفر تمام شود.نابودی لامبورگینی 300 هزار پوندی در یک ثانیه! + عکس در ایرناک نابودی لامبورگینی 300 هزار پوندی در یک ثانیه! + عکس در ایرناک

نابودی 300 هزار پوند در یک ثانیه!

نابودی 300 هزار پوند در یک ثانیه!

با این حال هشدارهای متعددی در این زمینه می شود که برخی از این قوانین برای رانندگان مرور شود و در مقابل چنین حوادثی، نهایت تلاش خود را کنند. اما روز گذشته تصاویری از یک اتومبیل لامبورگینی در رسانه های مختلف منتشر شد که با واکنش های مختلفی روبرو شد و توانست یکی از پربازدیدترین تصاویر اخیر شود.

نابودی 300 هزار پوند در یک ثانیه!

نابودی 300 هزار پوند در یک ثانیه!

اتومبیل لامبورگینی هوراکان سفید رنگی که هم اکنون در حال تماشای آن هستید، دارای ارزش و قیمت 300 هزار پوندی است که راننده جوان و ناشناس آن، در طی اتفاقی دردناک برخورد با گاردریل نابود کرد. این حادثه تلخ در شمال منچستر رخ داد که بی شک اشتباه بسیار بزرگی بود. این تصاویر توسط مامورین پلیس این منطقه در صفحات مجازی منتشر شده اند.

نابودی 300 هزار پوند در یک ثانیه!

تمام این اتومبیل سوپر اسپرت و گران قیمت در طی تصادف آسیب دیده اند که بیشترین آسیب در قسمت جلویی آن می باشد. از قرار معلوم علت اصلی ماجرا به دلیل بارندگی شدید در منچستر می باشد که راننده این اتومبیل سوپر اسپرت، کنترل اتومبیل را از دست می دهد و به شدت با گاردریل برخورد می کند.

بازدید : 362 بار
نابودی لامبورگینی 300 هزار پوندی در یک ثانیه! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 10,500