فروشنده مواد مخدر تصمیم گرفت تا با پاسپورت و شناسنامه دختر 19 ساله اش از کشور خارج شود! او می خواست با استفاده از ماسک سیلیکونی طرح صورت دخترش ، خودش را شبیه به او کند.

تغییر چهره جالب فروشنده مواد مخدر برزیلی!

فروشنده بزرگ و شناخته شده برزیلی به نام " کلاووینو دا سیلوا " که دارای 42 سال سن می باشد، در طی طرحی دقیق و برنامه ریزی شده تصمیم به خروج از کشور گرفت و بر این باور بود که می تواند در مقابل قانون ایستادگی کند و یا حتی آنرا دور بزند. اما متاسفانه همه چیز طبق نقشه او پیش نرفت و نقشه اش به طرز جالبی بهم ریخت.تغییر چهره جالب فروشنده مواد مخدر برزیلی! در ایرناک تغییر چهره جالب فروشنده مواد مخدر برزیلی! در ایرناک

کلاووینو دا سیلوا بیشتر به نام " بایکسینهو " به معنای قد کوتاه و بسیار زرنگ شناخته شده است که اخیرا برای خروج از کشور تصمیم گرفت تا نقشه ای جالب و بی دردسر را بکشد که ماموران پلیس و قانون را دور بزند. این در حالی بود که او هیچ اطلاعی نداشت که قانون در سرتاسر جهان چند قدم از او جلوتر می باشد.

تغییر چهره جالب فروشنده مواد مخدر برزیلی! در ایرناک

او در این نقشه تصمیم گرفت تا با پاسپورت و شناسنامه دختر 19 ساله اش از کشور خارج شود! اما چطور؟ کلاووینو دا سیلوا در این نقشه تصمیم گرفت تا با استفاده از ماسک سیلیکونی طرح صورت دخترش، کلاه گیس بلند، لباس زنانه و عینکی که دخترش از آن استفاده می کرد، خودش را شبیه به او کند.

تغییر چهره جالب فروشنده مواد مخدر برزیلی! در ایرناک

اما ماموران متوجه این اقدام شدند چرا که او در میان 7 زن دیگر بود که او را احاطه کرده بودند تا از دید ماموران پلیس خارج شود و بعد از اطلاع رسانی این موضوع، فورا او را از بازخواست کردند و بعد از بررسی دقیق چهره او، ماموران پلیس به او گفتند تا ماسک و لباس هایش را در بیاورد!

7 خانم و دختر کلاووینو دا سیلوا هم اکنون در اختیار پلیس قرار دارند تا بازجویی کامل انجام شود. جالب است بدانید که این فروشنده مواد مخدر برای اولین بار در سال 2013 میلادی به 73 سال و 10 ماه حبس محکوم شد و مدتی بعد توسط شبکه های فاضلاب از زندان دست به فرار گذاشت و سپس فورا پیدا شد.

بازدید : 241 بار
تغییر چهره جالب فروشنده مواد مخدر برزیلی!
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,460