اخیرا توریست 26 ساله استرالیایی به نام نیکلاس کار که از قرار معلوم از نوشیدنی های الکلی استفاده کرده بود، متاسفانه میزان هوشیاری کافی نداشت و در نزدیکی دوستان خود شیرین کاری های وحشتناکی انجام می داد.

بلایی که توریست استرالیایی سر موتور سوار آورد

یکی از پر حاشیه ترین اتفاقات و سوانحی که هر چند مدت خبرهای متفاوتی را می توانیم از آن بشنویم ، تصادفات جاده ای است که به دلایل ساده و پیش پا افتاده ای رخ می دهند و می توانند منجر به مرگ و میر بالایی شوند. با این حال همیشه رانندگان منجر به بروز حوادث جانی بر روی عابران نمی شوند و گاها این رابطه می تواند عکس شود!بلایی که توریست استرالیایی سر موتور سوار آورد! + عکس در ایرناک بلایی که توریست استرالیایی سر موتور سوار آورد! + عکس در ایرناک

چنین اتفاقی شاید در ذهن شما ، اتفاق محال باشد اما این امکان دارد و می تواند آسیب های نسبتا بیشتری را وارد سازد. برای مثال اخیرا توریست 26 ساله استرالیایی به نام نیکلاس کار که از قرار معلوم از نوشیدنی های الکلی استفاده کرده بود ، متاسفانه میزان هوشیاری کافی نداشت و در نزدیکی دوستان خود شیرین کاری های وحشتناکی انجام می داد.

بلایی که توریست استرالیایی سر موتور سوار آورد! + عکس در ایرناک

این شیرین کاری تا جایی ادامه داشت که او ابتدا از روی یک اتومبیل هاچ بک پرید و توانست با موفقیت جابجا شود و این حس کنجکاوی در او چند برابر شد و تصمیم گرفت تا این اقدام را چندین بار دیگر انجام دهد. اما بعد از پرش اول ، در پرش دوم تصمیم گرفت تا از روی موتور سیکلتی که در مسیر عکس او در حال حرکت بود ، بپرد!

بلایی که توریست استرالیایی سر موتور سوار آورد! + عکس در ایرناک

این تصمیم بسیار احمقانه بود چرا که ارتفاع موتور سوار و موتوری که بر آن سوار می باشد ، نسبت به اتومبیل هاچ بک بلندتر می باشد که طبیعتا شوخی با آن می تواند به قیمت جان هر دو تمام شود. او این تصمیم را با حال نامعلوم و نامشخص خود گرفت و زمانیکه موتور سوار در حال آمدن به سمت او بود ، فورا خودش را به سمت بالا پرتاب کرد که متاسفانه با موتورسوار بشدت برخورد کرد.

بلایی که توریست استرالیایی سر موتور سوار آورد! + عکس در ایرناک

خوشبختانه موتور سوار آسیب زیادی ندید و توانست با خراش های جزئی جان سالم بدر ببرد و در طی مصاحبه ای این گونه گفت : " من امروز نتوانستم به سرکار بروم و موتور سیکلت من آسیب دیده است. من امیدوارم که کار بتواند جبران خسارت را پرداخت کند."

بلایی که توریست استرالیایی سر موتور سوار آورد! + عکس در ایرناک

این اتفاق در بالی رخ داد و پلیس محلی در حال بررسی و انجام تحقیقات لازم می باشد.

بازدید : 736 بار
بلایی که توریست استرالیایی سر موتور سوار آورد! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 14,460