جامی وجود دارد که جایزه اش موجب افسردگی می شود و مسابقه ای که به عنوان جایزه، به طور عجیبی تابوت می دهد.

مسابقه ای با جایزه ای عجیب!

جام تابوت ، مسابقه فوتسال سالانه ای است ، که در یکی از شهرهای کشور پرو برگزار می شود و به عنوان اولین ورزش که موجب افسردگی می شود ، نام گذاری شده است ، زیرا به سه تیم برتر به عنوان جایزه ، تابوت هدیه می دهند.مسابقه ای با جایزه ای عجیب! + عکس در ایرناکمسابقه ای با جایزه ای عجیب! + عکس در ایرناک

جام فوتسال تابوت ، یک مسابقه معمولی نیست ، بلکه مسابقه ای بین تیم هایی است که دوازده تا از بزرگترین مراسمهای خاکسپاری را به نمایش می گذارند بنابراین این طور به نظر می رسد که جوایز اصلی ، نشانگر شغل مربوط به مراسم ترحیم است.

به نظر نمی رسد که از دل و جان جنگیدن برای یک تابوت کوچک ، ارزشش را داشته باشد ، ولی این موضوع نمی تواند چنانچه در بخش سرگرمی ایرناک مشاهده می کنید گروه برنده را از نمایش تابوت گران قیمت بر روی شانه هایشان و فریاد پیروزی در انتهای بازی ، بازدارد.

اگر مسابقه بر سر تابوت به اندازه کافی موجب افسردگی نباشد ، 12 تیمی که در سال 2019 در این مسابقه شرکت می کنند ، اسم هایی مانند "آخرین خداحافظی" ، "رویای بی پایان" ، " صلح و آرامش" یا "راهی به بهشت" برای خود انتخاب می کنند.

مسابقه ای که جایزه عجیبی دارد

مسابقه ای که جایزه اش تابوت است

برترین جایزه برای تیم برنده ، یک تابوت لوکس گرانقیمت است ، در حالی که تیم دوم و سوم تابوت های ارزان قیمت تر خواهند گرفت .

اسپانسرهای این مسابقه خیلی خوشحال هستند که به عنوان جایزه ، تابوت هدیه می دهند و قول داده اند که برای سال های آینده تابوت های گران قیمت تری در نظر خواهند گرفت.

معلوم نیست که برندگان مسابقه چگونه می خواهند جایزه را بین خود تقسیم کنند ، ولی احتمالا تابوت را می فروشند و پول را بین خود تقسیم می کنند.

این مطلب مفید بود؟
مسابقه ای با جایزه ای عجیب! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,430