نتایج عکسبرداری پزشکان و خانواده این پسر را به شدت شوکه کرد چرا که در تصویر سی تی اسکن، صدها تکه دندان کشف شد.

جراحی کودکی که 526 دندان داشت!

پسر 7 ساله ای به نام " راویندران " که تنها با اسم شناخته شده است ، پس از احساس درد شدید به همراه تورم در ناحیه فک در یک بیمارستان خصوصی بستری شد که پدر و مادر او در ابتدا بعد از مشاهده فک پسر خود احساس کردند که گویا فرزند آنها مبتلا به سرطان یا تومور می باشد و خوشبختانه این تنها یک اشتباه بود و در پشت آن اتفاقی عجیب وجود داشت.جراحی کودکی که 526 دندان داشت! + عکس در ایرناک جراحی کودکی که 526 دندان داشت! + عکس در ایرناک

خارج کردن 526 دندان از دهان یک کودک

نتایج عکسبرداری پزشکان و خانواده این پسر را به شدت شوکه کرد چرا که در تصویر سی تی اسکن ، صدها تکه دندان کشف شد. این واقعا بسیار عجیب و شوکه کننده بود و توانست یکی از شوکه کننده ترین خبرهای اخیر باشد. همچنین کیسه 12.7 سانتی متری در دهان او کشف شد که پزشکان در طی جراحی موفق به خارج کردن آن شدند.

خارج کردن 526 دندان از دهان یک کودک

با این حال پزشکان در طی عمل 5 ساله ای موفق به جراحی و خارج کردن 526 دندان او شدند که واقعا شوکه کننده بود چرا که چگونه او این مقدار دندان را از بزرگ به کوچک در داخل دهان خود جای داده بود. این در حالی بود که او به مدت 4 سال دچار این مشکل بود و اما آنرا بی اهمیت می دانستند و پسر همکاری لازم را با پزشکان برای درمان نمی کرد.

خارج کردن 526 دندان از دهان یک کودک

خارج کردن 526 دندان از دهان یک کودک

پروفسور " P Senthilnathan " در طی مصاحبه ای این گونه گفت : " والدین او ابتدا 3 سال پیش متوجه این مشکل شدند. اما این تا جایی ادامه پیدا کرد که والدین او تورم زیادی را در دهان فرزندشان احساس کردند. سپس فرزند خود را به بیمارستان منتقل کردند که ما کیسه ای را درون دهان آن پیدا کردیم و یک کیسه را به وزن 200 گرم در داخل دهان او پیدا کردیم که شامل 526 تکه دندان بود. هم اکنون این پسر 7 ساله بهبود یافته است."

بازدید : 1,506 بار
جراحی کودکی که 526 دندان داشت! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,420