جالب است بدانید سواحل فلوریدا سالانه تعداد زیادی گردشگر را جذب می کند و تلفات زیاد را بر اثر حمله کوسه ها ثبت کرده است و از سال 1882 میلادی تا هم اکنون 827 سانحه حمله کوسه ها ثبت شده است.

نجات کودک از حمله کوسه با پهپاد!

عکاس حرفه ای به نام " دن واتسون " زمانیکه همراه با 3 فرزند خود و همسرش به ساحل فلوریدا واقع در ایالات متحده برای وقت گذرانی و تفریح رفتند، شروع به عکاسی از کودکان خود کرد و آنها هم در حال وقت گذرانی و تفریح بودند.نجات کودک از حمله کوسه با پهپاد! + عکس در ایرناک نجات کودک از حمله کوسه با پهپاد! + عکس در ایرناک

اما بعد از مدتی عکسبرداری " دن واتسون " تصمیم گرفت تا با استفاده از دوربین متصل به پهپاد خود از 3 فرزند خود تصویر هوایی ثبت کند و به همین دلیل پهپاد را به آسمان فرستاد که ناگهان در تصویر لکه سیاه و بزرگی را که یک کوسه بود را مشاهده کرد و بعد از مشاهده آن به همسر خود سالی اطلاع داد و آنها فورا کودکان خود را از ساحل دور ساختند!

پهپادی که 3 کودک در حال شنا را از حمله کوسه نجات داد!

دن واتسون در مصاحبه ای این گونه گفت :" به محض اینکه پهپاد را به پرواز در آوردم، سایه ای در حال حرکت را دیدم که در حال نزدیک شدن به کودکانم بود" و همسر او نیز این گونه گفت :" این واقعا وحشتناک بود چرا که در دوربین ما کوسه را در حال شنا و نزدیک شدن به کودکانمان دیدیم!".

پهپادی که 3 کودک در حال شنا را از حمله کوسه نجات داد!

جالب است بدانید سواحل فلوریدا سالانه تعداد زیادی گردشگر را جذب می کند و تلفات زیاد را بر اثر حمله کوسه ها ثبت کرده است و از سال 1882 میلادی تا هم اکنون 827 سانحه حمله کوسه ها ثبت شده است. با این حال خانواده آقای واتسون، کاملا سالم هستند و هیچ یک از آنها آسیب ندیدند.

بازدید : 3,596 بار
نجات کودک از حمله کوسه با پهپاد! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,820