بیمار برای جراحی فوری آماده شد و تیم پزشکی دست به کار شدند تا در نهایت موفق به خارج کردن یک توده ی بزرگ مویی چنانچه در تصاویر این بخش از سرگرمی ایرناک مشاهده می کنید از معده ی بیمار خارج کنند.

خارج کردن کیست مویی نیم کیلویی از شکم بیمار!

پزشکان روسی دردهاش سخت شکمی دختر نوجوان را پایان دادند ؛ دردهایی که عاملش یک غول مویی بود که طی سالها و به دلیل عادت اشتباه بیمار بوجود آمده و حالا بیش از 80% از معده اش را تصرف کرده بود. دختر 16 ساله ای که نامش منتشر نشده است به دلیل دردهای شکمی غیرقابل تحمل به بیمارستان مراجعه کرد و پزشک در معاینات اولیه به وجود چیزی در معده ی او مشکوک شد برای همین عکسبرداری های دقیق تجویز کرد تا عامل درد را شناسایی کند ؛ نتیجه دور از انتظار نبود اما حجم چیزی که در معده ی او وجود داشت غیرقابل باور بود چرا که بخش اعظم معده بیمار را فرا گرفته بود.خارج کردن کیست مویی نیم کیلویی از شکم بیمار! + عکس در ایرناک خارج کردن کیست مویی نیم کیلویی از شکم بیمار! + عکس در ایرناک

بیمار برای جراحی فوری آماده شد و تیم پزشکی دست به کار شدند تا در نهایت موفق به خارج کردن یک توده ی بزرگ مویی چنانچه در تصاویر این بخش از سرگرمی ایرناک مشاهده می کنید از معده ی بیمار خارج کنند.

طبق گزارشات این دختر بیش از 10 سال بوده که که از سندرم راپونزل رنج می برده اما به دلیل نداشتن اطلاعات کافی خانواده اش همچنان به عادت خوردن موهای سرش ادامه داده بود که در نهایت منجر به وجود امدن یک بچه غول مویی شده بود.

غول مویی در شکم دختر نوجوان

خارج کردن توده مویی از شکم

جراح ارشد این جراحی گفت :توده ی مویی بسیار بزرگ بود و مشخص بود که طی سالها بلعیدن مو توسط بیمار چنین حجمی پیدا کرده است ؛ سیستم گوارشی بیمار در وضعیت وخیمی قرار داشت و تا حدودی مسدود شده بود که خوشبختانه شاید در فرصت های آخر تخلیه شد و شانس زنده ماندن دوباره را به بیمار داد.

این دختر نیاز به درمان جسمی ندارد بلکه او بایستی برای درمان روحی به یک متخصص ارجاع داده شود تا از تکرار این مسئله جلوگیری شود.

خارج کردن غول مویی در شکم

خارج کردن غول مویی 10 ساله از شکم دختر نوجوان

بازدید : 2,650 بار
خارج کردن کیست مویی نیم کیلویی از شکم بیمار! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,850