طراح معروفی به نام " Knut Hjeltnes " اخیرا از خانه چوبی که دارای موقعیت جغرافیایی مناسب و همچنین طراحی مدرنیته و بروزی می باشد را رونمایی کرد که دقیقا برای گذراندن و سپری کردن آخر هفته مناسب می باشد.

خانه رویایی در نروژ برای تعطیلات آخر هفته!

در دنیای شلوغ و پرمشغله امروزی هر یک از ما به نحوی قصد دوری از شهرها و آلودگی ناشی از کارخانه ها و اتومبیل ها را حتی برای چند روز یا چند ساعت داریم تا بتوانیم به آرامش حقیقی دست پیدا کنیم. به همین دلیل داشتن خانه ای در یک روستا یا کنار دریا طبیعتا می تواند ما را به چنین احساسی نزدیک کند که در آن به خوبی استراحت کرده و به میزان کافی هوای پاکیزه را به ریه ها منتقل کنیم...!خانه رویایی در نروژ برای تعطیلات آخر هفته! + عکس در ایرناکخانه رویایی در نروژ برای تعطیلات آخر هفته! + عکس در ایرناک

خانه رویایی آخر هفته نروژ

اما طراح معروفی به نام " Knut Hjeltnes " اخیرا از خانه چوبی که دارای موقعیت جغرافیایی مناسب و همچنین طراحی مدرنیته و بروزی می باشد را رونمایی کرد که دقیقا برای گذراندن و سپری کردن آخر هفته مناسب می باشد و می توانید با دوستان و خانواده خود ساعت های طولانی را در آن بگذرانید و از هفته کسل کننده گذشته ، به میزان زیادی دور شوید.

بهترین خانه رویایی برای گذراندن آخر هفته

شاید مهم ترین سوالی که ممکن است برای شما پیش بیاید ، امنیت این خانه ها است که جای هیچ نگرانی نیست! چرا که در نمای این خانه چوبی از کرکره های مستحکم و ایمن برای مقابله با سارقین به کار رفته است که وقتی شما در خانه حضور ندارید ، می توانید این کرکره ها را ببندید و در نهایت در آخر هفته هایی که حضور دارید ، آنها را طی چند دقیقه باز کنید و از نمای بیرون از خانه لذت ببرید.

با خانه رویایی جذاب نروژ آشنا شوید

از مهم ترین و جذاب ترین ویژگی های خارق العاده ای که در این خانه چوبی به کار رفته است ، استفاده از شیشه در نما برای دید بیرون ، راه پله چوبی و جذاب ، اتاق نشیمن ، اتاق خواب با ویو دریا ، آشپزخانه چوبی ، حمام و... اشاره کرد که بی شک یکی از جذاب ترین و زیباترین ویژگی های این خانه رویایی می باشد.

خانه رویایی در نروژ برای تعطیلات آخر هفته! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,200