"کریس ادوانسون" نویسنده اهل تورنتو، اغلب داستان هایی برای جلب توجه بزرگ سالان می نویسد، و داستانهای او در عین حال آنقدر کسل کننده هستند که افراد به خواب می روند.

نویسنده ای که استاد خواب کردن بزرگسالان است!

"کریس ادوانسون" نویسنده اهل تورنتو ، اغلب داستان هایی برای جلب توجه بزرگ سالان می نویسد ، و داستانهای او در عین حال آنقدر کسل کننده هستند که افراد به خواب می روند.نویسنده ای که استاد خواب کردن بزرگسالان است! + عکس در ایرناکنویسنده ای که استاد خواب کردن بزرگسالان است! + عکس در ایرناک

"کریس ادوانسون" 39 ساله ، نویسنده ای است که بیشتر در مورد قصه های خواب می نویسد و عاشق این کار است. او مهارت زیادی در به چالش کشیدن توازن داستان ها و قصه های خواب دارد ، به طوری که به آرامی شنونده را از افکاری که مانع از خوابیدن می شود ، دور کرده و سپس به او این امکان را می دهد تا بخوابد. او هم چنین از گفتن داستان هایی که موجب درگیری ذهنی بیش از حد فرد شود اجتناب می کند ، ولی در عین حال ، باعث جالب تر شدن داستان ها نیز می شود. از نظر ادوانسون ، موفقیت هرگز به معنی رسیدن به پایان داستان ها و قصه هایش نیست.

"کریس" به بی بی سی نیوز گفت : آن ها را به صورت قصه های خواب برای بچه ها در نظر بگیرید ؛ وقتی که شما سرخود را روی بالش قرار می دهید ، ممکن است مضطرب باشید و فکر های زیادی به ذهنتان خطور کند با توجه به این که اضطراب یک مسئله مهم در این زمینه است ، خوابیدن به شدت سخت می شود اگرچه بسیاری از افراد ممکن است داستان های فوق را کسل کننده در نظر بگیرند ، با این حال "اداوانسونگ" خاطر نشان می کند که این داستان ها نباید زیاد مهیچ باشند و همین کسل کننده بودن داستان هاست که یک فرد بزرگسال را به خواب میبرد.

راز قصه هایی که افراد را به خواب می برد

رازهای قصه های یک نویسنده یا فروش میلیونی

داستان های او دارای کاراکتری هستندکه به سفر می رود و دارای ماجراهای جالبی است ، چنانچه در بخش سرگرمی ایرناک گفته ایم این داستان های کسل کننده با یک مسئله کوچک کار خود را شروع می کند و به ارامی سفرش پیش می رود به طوری که تا پایان ، شنونده ، به خواب می رود.

او می گوید ، بزرگ ترین تفاوت ، نبود تعارض و تضاد است ؛در حقیقت ، این موضوع مهم است که تضادی در داستان وجود نداشته باشد و در داستان های خواب ، این موضوع مهم است. در قصه گویی سنتی ، داستان یا قصه به عنوان یک درام در نظر گرفته می شود و درام دنبال کردن هدف در مواجهه با موانع است که این موانع بایستی بزرگ تر باشند لذا من در واقع برخی ویژگی های قصه گویی را تبیین کرده ام.

اگرچه او اذعان کرده است که ایده قصه نویسی با هدف شنونده ها هرگز به اهداف اصلی نمی رسد ، ولی بیان داشته است که چون می داند این نوع قصه ها هدف متفاوتی دارند و در صورتی که به افراد کمک کنند ، این اهداف براورده می شوند.

این مطلب مفید بود؟
نویسنده ای که استاد خواب کردن بزرگسالان است! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,150