آقای وانگ 48 ساله از منطقه چانگشا دارای اعتیاد بسیار عجیب و غریب می باشد که این اعتیاد عجیب، منجر به شوکه کردن پزشکان چینی شد.

مردی که تاکنون بیش از 30 هزار قرص سرما خوردگی خورده است

با ورود سامانه های بارشی همراه با طوفان های شدید به اقسام نقاط کره زمین، باید انتظار سرد شدن هوا یا بارش در نقاط مختلف باشیم. با این حال باید مراقبت های لازم به عمل بیایند تا در برابر سرما به بیماری های احتمالی مبتلا نشویم. اما اگر به بیماری های فصلی مبتلا شدید، اولین کاری که باید انجام دهید، باید به دکتر مراجعه کنید تا از گسترش بیماری در جسم شما جلوگیری و پیشگیری نمایند.ثبت رکورد خوردن بیشترین قرص سرماخوردگی! + تصاویر در ایرناکثبت رکورد خوردن بیشترین قرص سرماخوردگی! + تصاویر در ایرناک

اما برخی هستند که در چنین مواقعی شروع به خود درمانی می کنند که می تواند عواقب سخت و غیرقابل جبرانی را منجر شود که سالانه چندین بار از طریق رسانه های ملی به بیماران هشدار داده می شود تا در صورت مبتلا به بیماری های فصلی، شروع به خود درمانی نکنند. از طرفی برخی نیز هستند که با احساس کردند ضعف در بدن و گسترش بیماری فورا به دکتر مراجعه می کنند تا بتوانند بهبودی کامل را کسب کنند.

با این وجود روز گذشته خبر بسیار عجیبی از یک مرد 48 در صفحات مجازی منتشر شد که قطعا برای هر یک از شما عاملی شوکه کننده خواهد بود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

اعتیاد عجیب آقای وانگ به قرص های سرماخوردگی

قرص های سرماخوردگی که آقای وانگ به آنها اعتیاد دارد!

مردی 48 ساله از چانگشا که تنها با نام خانوادگی " وانگ " شناخته شده است، روز گذشته گفته شد که وی در طی 10 سال گذشته بیش از 30 هزار قرص سرما خوردگی استفاده کرده است! علت استفاده این میزان قرص، عادت کردن وی به خود درمانی بود که وی به استفاده از قرص سرما خوردگی اعتیاد پیدا کرده بود.

همچنین وی در طول زمان میزان دوز را به مرور افزایش داد و در نهایت به نقطه ای رسید که روزانه بین 8 الی 12 قرص سرماخوردگی استفاده می کردند.

استفاده از این میزان قرص سرماخوردگی بسیار اشتباه و یا حتی بسیار کشنده است و با این وجود وی بقدری اعتیاد یافته بود که اگر از آنها استفاده نمی کرد دچار سردرد ها و نشانه های عجیب دیگر می شد!

خانواده آقای وانگ پس از این مدت، نهایتا وی را مجبور به درمان اعتیاد خود به این دارو کردند و آقای وانگ خودش را به دکتر معرفی نمود. پزشکان نیز با تجزیه و تحلیل این موضوع یافتند که علت اعتیاد وی به این داروها، میزان کافئین موجود در این قرص ها بود.

اعتیاد عجیب آقای وانگ در اثر خود درمانی

آقای وانگ مبتلا به اعتیاد بسیار عجیب و خاص

با این حال، اینک آقای وانگ پس از 10 سال، در صدد درمان اعتیاد عجیب خود می باشد که اینک با کمک پزشکان در حال کاهش میزان دوز قرص ها هستند و استفاده از دارو ها به حداقل میزان رسیده است که در مدت بلند مدت این مشکل بهبود خواهد یافت.

از این رو اگر احساس می کنید که به این چنین بیماری ها مبتلا شده اید، توصیه می شود خودتان را فورا به پزشک معرفی کنید تا از بیماری شما جلوگیری شود.

ثبت رکورد خوردن بیشترین قرص سرماخوردگی! + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,620