خرس قهوه ای ماده ای که از قرار معلوم بسیار گرسنه بود، به یک قبرستان حمله می کند و شروع به حفر کردن قبری می کند که به تازگی جسد در آن دفن شده بود

خوردن جسد انسان توسط خرس قهوه ای!

خرس قهوه ای ماده ای که از قرار معلوم بسیار گرسنه بود، به یک قبرستان حمله می کند و شروع به حفر کردن قبری می کند که به تازگی جسد در آن دفن شده بود. او توانست با موفقیت جسد تازه دفن شده را در قبرستانی واقع در شرق روسیه خارج کند و بعد از خارج کردن جسد فورا همراه با آن دست به فرار زد.خوردن جسد انسان توسط خرس قهوه ای! + عکس در ایرناک خوردن جسد انسان توسط خرس قهوه ای! + عکس در ایرناک

طبق گزارشات انجام شده او تمام بقایای جسد مردی که به تازگی دفن شده بود را خورد! این واقعا ترسناک و شوکه کننده است! اما خرس قهوه ای ماده از قرار معلوم با خوردن یک جسد به یزان کافی سیر نشده بود و از این رو تصمیم گرفت تا مجددا به قبرستان بازگردد و این بدیهی است که او قصد حمله به قبر دیگری را داشت!

خورده شدن جسد تازه دفن شده توسط خرس

اما این بار حمله او با موفقیت انجام نشد چرا که به محض نزدیک شدن به قبرستان به ضرب گلوله مرد و این فرایند در طی یک مجوز انجام شد و هنوز مشخص نیست که آیا بستگان این مرده که توسط خرس خورده شده است، از این موضوع اطلاع دارند یا خیر؟! با این حال این اتفاق در طی هفته گذشته رخ داد که با عامل آن برخورد شد.

خورده شدن جسد توسط خرس

از این رو این تابستان یکی از تابستان های وحشتناکی می باشد که حمله خرس ها به انسان به میزان زیادی نسبت به سال های گذشته افزایش پیدا کرده بود و با رسیدگی بیشتر به حیوانات محیط زیست می توان از چنین اتفاقات تلخ و دردناک در امان ماند. با این حال هنوز اطلاعات بیشتری از این اتفاق منتشر نشده است.

بازدید : 505 بار
خوردن جسد انسان توسط خرس قهوه ای! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,600