خانم " سالی هانیچک " متاسفانه مبتلا به چنین اختلال روانی-استرسی شده بود که خانواده او سالیان طولانی از او خبر نداشتند و سالیان طولانی به همراه سگ خانگی خود زندگی میکرد.

خورده شده زن سالمند توسط سگش در خانه!

یکی از مشکلاتی که ممکن است در افراد مسن رخ دهد که بیشتر یک نوع وسواس و یا اختلال رفتاری است که در آن فرد تلاش می کند تا تمام چیزهایی که به آن علاقه دارد را یکجا جمع کند! این اختلال رفتاری به نام " hoarding " است که فرد مبتلا به آن نهایت تلاش خود را به کار می گیرد تا تمام ابزار و وسایل مورد نیاز خود را که شاید گاها اصلا هیچ کاربردی ندارد را یکجا جمع می کند!خورده شده زن سالمند توسط سگش در خانه! + عکس دلخراش در ایرناک خورده شده زن سالمند توسط سگش در خانه! + عکس دلخراش در ایرناک

این مشکل از نظر برخی روان شناسان ، یک اختلال روانی است که می تواند در اثر زندگی پر استرس ایجاد شود و فرد مبتلا به هیچ وجه حاضر به از دست دادن این وسایل نیست. طبق داده های آماری بیشتر این افراد مسن یا طرد شده هستند و یا بعد از انجام این اقدام ، توسط خانواده خود طرد می شوند و این می تواند آنها را چند برابر تحریک کند.

خانم " سالی هانیچک " متاسفانه مبتلا به چنین اختلال روانی-استرسی شده بود که خانواده او سالیان طولانی از او خبر نداشتند و سالیان طولانی به همراه سگ خانگی خود زندگی میکرد. اما این در حالی بود که دختر عموی او به نام " کاجما " با او چندین بار تماس گرفت و اما هیچ پاسخی را دریافت نکرد!

خورده شدن وحشتناک زن 80 ساله در خانه

به همین دلیل بسیار شوکه شد و تصمیم گرفت تا فورا به خانه او برود. او گفت که قبل از حضور یافتن در خانه او انتظار بدترین چیزها را داشت و اما بعد از ورود به خانه بسیار شوکه شد. او دقیقا روی یک صندلی که گویی شام آخر عمرش را در حال خوردن بود ، جانش را از دست داده و جسم او توسط سگ و موش هایی که در خانه او زندگی میکردند ، خورده شده بود و تنها اسکلت او باقی مانده بود!

خورده شدن وحشتناک زن 80 ساله در خانه

واقعا دلخراش است! دختر عموی او به هیچ وجه انتظار دیدن چنین صحنه ای را نداشت و بر این باور بود که دختر عموی او قصد شوخی دارد و یک اسکلت را همراه با کلاه گیس را ساخته است تا او را بترساند. اما این چنین نبود!

خورده شدن وحشتناک زن 80 ساله در خانه

خورده شدن وحشتناک زن 80 ساله در خانه

همچنین محققان علت مرگ او را کاملا طبیعی اعلام کردند و بعد از مرگ توسط سگش خورده شده بود و این سگ در یکی از اتاق های خانه در حال زندگی کردن بود.

بازدید : 1,165 بار
خورده شده زن سالمند توسط سگش در خانه! + عکس دلخراش
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,500