دختر جوان دانشجویی که برای پس انداز کردن پول های خود اقدام عجیبی انجام می داد، سر انجام اتفاق بدی برایش رخ داد.

عاقبت بد خسیس بازی دختر دانشجو!

همه ی شما می دانید دوران دانشجویی جز دوره هایی است که برای خیلی ها با مشقت می گذرد و دانشجویان ناگزیرند برای امرار معاش خود پاره وقت کار کنند یا شاید هم به روشی مثل صرفه جویی در هزینه ها پول مورد نیاز خود را پس انداز کنند ولی در این مورد باید حتما راه و روش درست انتخاب شود تا مبادا مثل ماجرای دختر دانشجویی که در این بخش از ایرناک خواهید خواند پایان دردناکی داشته باشد.عاقبت بد خسیس بازی دختر دانشجو! + عکس در ایرناک عاقبت بد خسیس بازی دختر دانشجو! + عکس در ایرناک

دختری دانشجویی که پس انداز کردن پول کار دستش داد

رسانه های چینی به تازگی گزارش دادند دانشجویی که رسانه را با قناعت خود بهت زده کرده بود درست روز قبل از تعطیلی معروف تمام پس انداز خود را صرف دارو و بیماری کرد. دختر جوان دانشجو که بیش از سه هفته نودل فوری خورد تا پول خود را برای روز مبادا نگه دارد ، در آخر رژیم غذایی غیرمعمول او باعث شد تمام پس انداز خود را در صرف ویزیت های پزشکی کند! نودل های فوری برای بسیاری از دانشجویان دانشگاه ها هزینه مناسبی دارند ، آن ها ارزان هستند و آسان پخته می شوند و شکم را پر می کنند ، اما قطعا غذای مقوی نیستند. زن جوانی تازگی به سختی آموخت زنده ماندن تنها با نودل های فوری باهوش ترین کاری نیست که می توانید انجام دهید ، حتی اگر در کوتاه مدت مقداری پول پس انداز کنید.

خسیس بازی دختر جوان

دختر دانشجویی که خسیس بازی کار دستش داد

در آغاز ماه نوامبر ، هنگامی که فاش شد "هنوگ جیا" مدتها فقط نودل فوری می خورده تا پول برای روز مبادا پس انداز کند ، تیتر بسیاری از رسانه های آنلاین و آفلاین در جهان شد . "جیا" در فیلم گفته با تغییر دادن رژیم فوق العاده ارزان ، قصد داشتم تا 749 یوان معادل 108 پوند پول پس انداز کنم تا برای روز 11 نوامبر روز خرید افراطی خرج کنم اما متاسفانه ، او هرگز نتوانست تمام اقلام تخفیف خورده را خریداری کند ، زیرا او پس انداز روز مبادای خود را در بیمارستان خرج کرده بود چرا که جیا به خبرنگاران گفت : " من بیشتر پس اندازم را صرف درمانم کردم ، و هزینه تزریق آهن برای من بیش از 1000 یوآن (144 پوند )و هزینه دارو بیش از 100 یوآن شد.

اگرچه او در مورد بیماری اش وارد جزئیات نشد ، زن جوان گفت که او تب بالایی داشته که نیاز به بستری شدن دارد. او افزود اگرچه علت دقیق این بیماری نامشخص است ، او افزود : " خوردن نودل های فوری می تواند یک دلیل باشد."

کاربران رسانه های اجتماعی چین در این باره اظهار داشتند که رژیم غذایی هونگ جیا نتیجه معکوس داشته و البته کار او برای هیچ کس قابل تایید نیست حتی مادر خودش نیز همدردی اندکی نسبت به او نشان داد.

بازدید : 879 بار
عاقبت بد خسیس بازی دختر دانشجو! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,510