صوفیا نام زنی است که 35 سال سن دارد اما دختر جوان او ظاهرش شبیه به پیرزنی 90 ساله است.

مگالی گونزالس سیرا نام دختر 15 ساله کلمبیایی تباری است که به خاطر ابتلا به سندرم هاچینسون گیلفورد پروگریا ظاهری شبیه به پیرزنی 90ساله دارد و هیچ کس باور نمی کند که صوفیه 35 ساله مادر او باشد.دختری که از مادر خود پیرتر است ! در ایرناکدختری که از مادر خود پیرتر است ! در ایرناک

مگی نیز مانند دختران دیگر عاشق موسیقی ، گل رز و محبت است اما نگاه های دیگران او را آزار می دهد و به گفته خودش در جسم یک انسان 90 ساله گیر کرده است و دلیلش بیماری نادری است که به آن مبتلاست.

او درباره بیماری خاص خود می گوید نوزاد مبتلا به این سندروم ناگهان از سن 18 تا 24 ماهگی به سرعت فرایند پیری را طی می کند و به نوعی دچار پیری زودرس می شود. مگی در ادامه صحبتهایش می گوید : "رشد من متوقف شده وزنم رو به کاهش است و دچار آرتریواسکلروزیس (تصلب شرایین) نیز هستم که این احتمال بروز سکته را در من زیاد می کند ، دیگر مویی برای من باقی نمانده و از کلاه گیس استفاده می کنم".

دختری که از مادر خود پیرتر است ! در ایرناک

 او در بخش دیگری از حرف هایش می گوید : "اکثر کودکان مبتلا به این بیماری قبل از 13 سالگی می میرند و من خیلی خوش اقبال بوده ام که تا 15 سالگی دوام آورده ام ، احساس می کنم انتظارات پزشکان را به چالش کشیده ام و این اتفاق در سطح جهان بسیار نادر بوده است".

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%
دختری که از مادر خود پیرتر است !
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,460