روز گذشته تصویری جالب و دیدنی از یک بچه گوریل دو ساله به نام " " ولآ " از باغ وحش فرانکفورت در آلمان در رسانه های مختلف منتشر شد که توانست با حواشی و واکنش های گوناگونی روبرو شود.

رقص دیدنی بچه گوریل سوژه عکاسان شد!

در میان تمام حیوانات موجود بر روی کره زمین ، می توان به انواع و اقسام مختلف حیوانات اشاره کرد که دارای اندام و اشکال مختلفی هستند و در ابعاد و اندازه های مختلفی می باشند. اما حیواناتی اعم از میمون ها و گوریل ها دسته ای از حیوانات هستند که شباهت بسیار نزدیکی به انسان های اولیه ، یعنی " نئاندرتال ها " در آناتومی کلی بدن خود دارند که به این دلیل گفته می شود به انسان ها بسیار شبیه هستند.رقص دیدنی بچه گوریل سوژه عکاسان شد! + عکس در ایرناکرقص دیدنی بچه گوریل سوژه عکاسان شد! + عکس در ایرناک

اما علیرغم شباهت ظاهری این حیوانات به انسان ها ، عواطف و احساساتی نزدیک به انسان ها دارند که این عواطف و احساسات توسط محققان و دانشمندان تائید شده است که نشان دهنده عواطف و احساسات نزدیک این حیوانات به انسان ها می باشد که شاید برای هر یک از ما کمی شوکه کننده باشد.

رقص جالب بچه گوریل جلوی مادرش

رقص جالب بچه گوریل جلوی مادرش

با این حال روز گذشته تصویری جالب و دیدنی از یک بچه گوریل دو ساله به نام " ولآ " از باغ وحش فرانکفورت در آلمان در رسانه های مختلف منتشر شد که توانست با حواشی و واکنش های گوناگونی روبرو شود. این بچه گوریل 2 ساله زمانیکه پدرش ساکت ننشسته بود ، شوق و اشتیاق درونی خود را با گردشگران باغ وحش به اشتراک گذاشت.

ولآ که یک بچه گوریل 2 ساله است ، اخیرا زمانیکه در مقابل مادرش در حال رقصیدن بود ، توسط " سایگرید نوبل " 48 ساله از فرانکفورت آلمان مورد سوژه قرار گرفت و او تصویری دیدنی از او را ثبت کرد و در رسانه مجازی خود به اشتراک گذاشت.

رقص دیدنی بچه گوریل سوژه عکاسان شد! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,740