تصویری مشاهده می کنید یک عکس دسته جمعی زیبا قدیمی و خاطره انگیز است 29 نفر در آن دیده می شود اما بخشی از این عکس غیر طبیعی است و اگر فرد ریز بینی باشید توجه تان را به خود جذب میکند.

شکار عکس روح دختر جوان میان تصویر دسته جمعی

تصویری مشاهده می کنید یک عکس دسته جمعی زیبا قدیمی و خاطره انگیز است 29 نفر در آن دیده می شود اما بخشی از این عکس غیر طبیعی است و اگر فرد ریز بینی باشید توجه تان را به خود جذب میکند.عکس روح دختر جوان میان تصویر دسته جمعی در ایرناک عکس روح دختر جوان میان تصویر دسته جمعی در ایرناک

عکس روح واقعی بین جمعیت

عکس روح دختر جوان در میان 29 دوست قدیمی

دیده شدن عکس روح وسط عکس یادگاری

برای لحظاتی کوتاه به این عکس نگاه کنید ، ابتدا همه چیزکاملا طبیعی به نظر می رسد اما با کمی دقت شاید شما هم توجه چیزی غیرعادی شوید.عکسی که 29 نفر در آن حضور دارند اما 30 چهره و صورت دیده می شود.

الان در این عکس به دنبال چه هستید؟ بیشتر دقت کنید.

.

.

.

.

.

.

.

این تصویر متعلق به گروهی از دوستانی است که بعد از سفرتفریحی به منطقه ای در لیورپول گرفته شده است ، کیفیت تصویر قدیمی بودن آن را ثابت می کند ولی به تازگی راز ان کشف شده است.

تمام افرادی که در این عکس حضور دارند هیچ وقت متوجه وجود فردی غریبه در میان خود نشدند اما "فیلیپ بارون" 45 ساله آن را کشف کرد. دختر جوانی که بین 2 پیرزن خود را جا کرده است و مستقیم به دوربین نگاه می کند به طوریکه او هم قرار بوده است در عکس باشد.

عکس روح واقعی

عکس روح پنهان

عکس روح پنهان شده میان گروهی از توریست ها

بازدید : 1,011 بار
عکس روح دختر جوان میان تصویر دسته جمعی
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 2,120