روز گذشته زمانیکه یک توله سگ بی نوا که متاسفانه نابینا به دنیا آمده بود، در وضعیتی تلخ و ناخوشایندی کشف شد که با واکنش های متعددی روبرو گشت. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

زنده به گور کردن سگ نابینا توسط صاحبش!

حیوانات دسته ای دیگر از موجوداتی هستند که همانند انسان ها به زندگی بر روی کره زمین شریک هستند و دارای حقوق زندگی هستند و از این رو به هیچ وجه انسان ها نباید در مقابل زندگی آنها ایستادگی نمایند و زندگی آنها را به خطر بیندازند تا با آسیب هایی که وارد می کنند، بتوانند نسل های مختلف حیوانات را در معرض انقراض قرار دهند!زنده به گور کردن سگ نابینا توسط صاحبش! + عکس در ایرناک زنده به گور کردن سگ نابینا توسط صاحبش! + عکس در ایرناک

اما با وجود چنین درک منطقی که اکثر ما انسان ها چنین درکی را نسبت به حیواناتی که در کنار ما زندگی می کنند را داریم و همیشه حقوق حیوانات را با بزرگترین و کوچکترین ابعاد را رعایت می کنیم و از آسیب رساندن به آنها خودداری می کنیم چرا که می دانم حیوانات نیز دارای عواطف و احساسات خاص خودشان می باشند و نباید به آنها آسیب رساند!

با این وجود که در قرن بیست و یک میلادی در حال زندگی هستیم، باز انسان هایی هستند که به دنبال شکار و کشتن حیواناتی هستند که به هیچ وجه آسیب نمیرسانند و از عواطف و احساسات زیادی برخوردار هستند و چنین تصوری دارند که حیوانات موجوداتی آسیب رسان هستند و می بایست به همین دلیل از بین بروند!

با این حال این دسته از انسان ها بیشتر برای رسیدن به منافع مالی شروع به کشتن حیوانات می کنند تا بتوانند از فروش گونه های خاص و در حال انقراض به پول ناچیزی در مقابل آن حیوان در حال انقراض دست پیدا کنند!

اما روز گذشته زمانیکه یک توله سگ بی نوا که متاسفانه نابینا به دنیا آمده بود، در وضعیتی تلخ و ناخوشایندی کشف شد که با واکنش های متعددی روبرو گشت. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

زنده به گور کردن سگ نابینا توسط صاحبش! + عکس در ایرناک

سگ بی نوا نابینایی اخیرا زمانیکه به مدت 5 روز بصورت زنده زنده در یک قبر دفن شده بود، توسط مردم محلی کشف شد و توانست جان سالم بدر ببرد. این سگ نابینا که بنی نام دارد، دچار نابینایی می باشد که در کشور کرواسی همراه با مالک بی مسئول و سنگ دل خود زندگی می کرد.مالک سنگدل وی از قرار معلوم گویی از نابینایی سگ و همچنین ضعف آن در مقابل سایر سگ ها رنج می برد و برای آنکه بتواند از آن رهایی یابد، آنرا به صورت زنده زنده دفن می کند!!!!

زنده به گور کردن سگ نابینا توسط صاحبش! + عکس در ایرناک

خوشبختانه این توله سگ بی نوا و دوست داشتنی توسط مردم محلی کشف می شود که بعد از کشف آن، فورا توسط این مردم پاکسازی می شود و می تواند جان سالم بدر ببرد و این اقدام مالک توله سگ، اقدامی دور از منطق انسان بوده است و می بایست در مقابل آن پاسخگو باشد!!

بازدید : 571 بار
زنده به گور کردن سگ نابینا توسط صاحبش! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 8,340