ویدئو منتشر شده در فضای مجازی پشت میز یکی از رستوران های ژاپنی ضبط شده است جایی که غذای داخل بشقاب شروع به حرکت کرد و مشتری صاحب غذا را شگفت زده ساخت.

زنده شدن سوشی روی بشقاب مشتری در رستوران ژاپنی

ماجرای به حرکت در آمدن گوشت ماهی یخ زده یا حتی خرد شده داستان تازه ای نیست اما به هر حال هردفعه جذابیت خاص خود را دارد ؛ پیش از این هم در بخش سرگرمی ایرناک تصاویر و ویدئوهایی با مضمون حرکت گوشت جدا شده از بدن ماهی را دیده اید و این بار به گونه ای دیگر شاهد خواهید بود.زنده شدن غذای رستوران داخل بشقاب مشتری! + عکس در ایرناک زنده شدن غذای رستوران داخل بشقاب مشتری! + عکس در ایرناک

زنده شدن سوشی در بشقاب

ویدئو منتشر شده در فضای مجازی پشت میز یکی از رستوران های ژاپنی ضبط شده است جایی که غذای داخل بشقاب شروع به حرکت کرد و مشتری صاحب غذا را شگفت زده ساخت.

زنده شدن غذای مشتری

زنده شدن سوشی روی بشقاب

چنانچه میبینید مثل تمام سوشی ها گوشت ماهی لطیف دورمواد داخل سوشی پیچیده شده است ولی هنگام اقدام مشتری برای سرو به حرکت در می آید و همین تبدیل به سوژه ای برای جلب بازدید و توجه در شبکه های اجتماعی می شود.

مشتری رستوران بعد از مشاهده حرکت کوچک داخل غذایش متعجب شده و به زنده بودن گوشت ماهی شک می کند برای همین با چاپ استیک خودش ضربه ای به غذا وارد می کند و همین ضربه عامل حرکت بعدی سوشی می شود.

زنده شدن غذای مشتری در رستوران ژاپنی

تصویری از زنده شدن سوشی در داخل بشقاب

البته فراموش نکنیم که هرگز نمیتوان به واقعی بودن کامل و قطعی تصویر و ویدئوهای منتشر شده در فضای مجازی اعتماد داشت و اغلب ترفندی برای جلب توجه به این گونه وجود دارد.

بازدید : 868 بار
زنده شدن غذای رستوران داخل بشقاب مشتری! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,280